9 kwietnia 2018, 9:13:54 - wsobon
Akira Nishino selekcjonerem reprezentacji Japonii

Akira Nishino został nowym selekcjonerem reprezentacji Japonii. Zastąpił na tym stanowisku zwolnionego dziś Vahida Halilhodžicia.

63-letni szkoleniowiec pracował ostatnio na stanowisku dyrektora technicznego reprezentacji Japonii. W przeszłości prowadził olimpijską reprezentację Japonii w Atlancie oraz japońskie kluby Nagoya Grampus, Vissel Kobe, Gamba Osaka oraz Kashiwa Reysol.

Japonia to rywal Polski na mistrzostwach świata rozgrywanych w Rosji. Mecz odbędzie się 28 czerwca o 16:00 w Wołgogradzie.

Borubar - 9 kwietnia 2018, 9:18:21 - *.146.143.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wydaje mi się, że ten nowy trener to taki "japoński Jozak". Też ma podobną ścieżkę kariery, co chorwacki wizjoner. Pewnie Japończycy wzorują się na naszej trzeciej sile ekstraklasy i już pewnie myślą o nadaniu japońskiego obywatelstwa dla Eduardo. Mam nadzieję, że Robert Lewandowski strzeli bramkę chociaż w tym meczu 28 czerwca.

raburoB - 9 kwietnia 2018, 9:35:55 - *.40.249.202.threembb.co.uk
niebiescy też zmienili trenera ale nadal są w tabeli tam gdzie byli... Pozdro

a - 9 kwietnia 2018, 9:39:19 - *.245.104.224
aż szkoda, że nie gramy z Japonią pierwszego meczu, oby mecz z nimi nie był tylko o honor

Oko - 9 kwietnia 2018, 10:41:06 - *.play-internet.pl
@a myślisz że jak Japonia przegrałaby mecz o honor to będzie harakiri ?

drugi - 9 kwietnia 2018, 10:47:24 - *.play-internet.pl
A ja się pytam. Czemu nie na niebiesko ?

Gynek - 9 kwietnia 2018, 11:39:40 - *.leon.com.pl
Z japonią to bedzie ten jeden punkt zobaczycie bo tymi kopaczami nic więcej niebędzie

GKS_B - 9 kwietnia 2018, 12:10:33 - *.dynamic.chello.pl
Z tej okazji warto podać skład olimpijski reprezentacji Japonii w meczu z Niemcami:
Genzo Wakabayashi - Gakuto Igawa, Yuji Soga, Makoto Soda, Jun Misugi - Hikaru Matsuyama, Taro Misaki, Tsubasa Ozora, Shingo Aoi - Ken Wakashimazu, Kojiro Hyuga

Mx - 9 kwietnia 2018, 18:22:16 - *.85-237-178.tkchopin.pl