16 maja 2018, 17:15:42 - koofel
Maciej Gostomski odchodzi z Korony

Korona Kielce rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z Maciejem Gostomskim.

29-letni bramkarz wycofał pozew o rozwiązanie kontraktu z Koroną z winy kieleckiego klubu oraz jednocześnie zwrócił się z prośbą o rozstanie za porozumieniem stron, na co przystał zarząd. Gostomski od 1 lipca będzie zawodnikiem Cracovii.

źródło: własne / Korona Kielce

... - 16 maja 2018, 17:20:26 - *.146.102.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale jaja

Borubar - 16 maja 2018, 17:35:47 - *.146.32.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdyby nie fakt, że Korona miała w tym sezonie solidnych bramkarzy,to odsunięcie Gostomskiego skutkowałoby zjazdem w tabeli. Alomerovic parę punktów wybronił Koronie i dzięki temu awansowali do grupy mistrzowskiej. Przykład Gostomskiego pokazuje, jak robi się problemy zawodnikom, którzy zamierzają zmienić klub. Przecież Gostomski miał do tego prawo tym bardziej, że w Koronie zwlekali z przedłużeniem umowy. Cracovia pozyskała solidnego bramkarza i myślę, że z nim w składzie powalczą o górne rejony tabeli w nowym sezonie. Tymczasem wygląda na to, że do Kielc ponownie zawita nowy zaciąg obcokrajowców ....
Dziwna polityka panuje w Koronie. Mogliby oprzeć zespół na wychiwankach, zamiast wchodzić w dialogi z managerami.

CKM - 16 maja 2018, 17:37:07 - *.dynamic.chello.pl
Żadna strata dla Korony, Alomerović okazał się nie gorszym a raczej lepszym bramkarzem a Gostomski pokazał swoją drugą twarz, tą prawdziwą....

Koroniarz - 16 maja 2018, 17:48:36 - *.unknown.vectranet.pl
I krzyż temu dziadowi na drogę!

lajkonik - 16 maja 2018, 18:14:49 - *.dynamic.chello.pl
Koroniarz - Zapewne Ty będziesz do końca życia siedział u jednego pracodawcy, nawet jak zbankrutuję.

paprykarz - 16 maja 2018, 20:50:20 - *.139.18.248
dzisiaj czytałem że korona chce wydymać alomerovica - w dwóch meczach wystawili hamrola i zlatan nie ma minut wymaganych do automatycznego przedłużenia kontraktu. sprytne scyzoryki chcą go wydymać proponując nową umowę, na pewno nie lepszą... chłopak jest dobry, mam nadzieję że znajdzie porządny klub.

mister - 16 maja 2018, 21:01:47 - *.184.240.137.ipv4.supernova.orange.pl
Nawet łatwo policzyć. 2 mecze z Lechem Poznań. Pierwszy 1-0 i obroniony karny w 90 minucie. 3 punkty zamiast jednego. W Poznaniu też 1-0 i też obroniony karny, choć po 30 minutach i przy stanie 0-0. Tu jeszcze wiele mogło się wydarzyć

Tymczasem - 17 maja 2018, 7:50:30 - *.centertel.pl
Bardzo słaby bramkarz. Jego poziom w pełni oddaje epizod w II lidze szkockiej, gdzie nawet nie siedział na ławie.
Cracovia Probierza wiele nie osiągnie z ręcznikami na bramce.
Teraz mają trzeciego do kolekcji. Wilk, Peskovic, Gostomski... Śmiech na sali.

wwwwww - 17 maja 2018, 11:58:36 - *.centertel.pl