21 czerwca 2018, 16:04:21 - bartekwr9
Mateusz Abramowicz w Chrobrym

25-letni bramkarz Mateusz Abramowicz został nowym zawodnikiem pierwszoligowego Chrobrego Głogów. Piłkarz związał się z klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Abramowicz ostatnio występował w GKS-ie Katowice, w którym spędził dwa lata. W zakończonym sezonie Nice I ligi rozegrał 15 spotkań.

źródło: Chrobry Głogów

Max - 21 czerwca 2018, 16:12:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Powodzenia w Chrobrym👍

Kebab - 21 czerwca 2018, 16:17:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry kierunek Mateusza.Lepiej grac w Chrobrym moze powalcza o awans do ex i dolacza do Miedzi.W Katowicach w klubie slabiutkim bez ambicji i bez kibicow w swoim miescie bo tam na kazdym kroku kibice Ruchu by sie chlopak zmarnowal.

Kura - 21 czerwca 2018, 16:20:07 - *.146.32.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobry jest? Czy zdarzały się babole?

... - 21 czerwca 2018, 16:28:31 - *.dynamic.chello.pl
słaba gra nogami ale obrony potrafi mieć mega konkretne ... Kura zobacz skrót meczu GieKSy z Chrobrym 2-1 i zobacz co wyciągnął

Kura - 21 czerwca 2018, 16:30:44 - *.146.32.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dzięki za odpowiedź. Pzdr

widz - 21 czerwca 2018, 16:49:02 - *.toya.net.pl
A i babole też się zdarzały

Greg - 21 czerwca 2018, 17:11:52 - *.146.2.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kebbab ci ty pijesz oprócz jaboli bo ze MOPSci ci cos wypłacił to widać po twych wpisach

Mecza - 21 czerwca 2018, 18:05:02 - *.dynamic.chello.pl
Mateusz dziękuję za 2 lata gry w GKS! Różne były fragmenty, ale byłeś najbardziej wyrazistym bramkarzem od czasu Budziłka. Dobry bramkarz powinien wyłapać w rundzie kilka setek a Ty nam wiele razy pomogłeś. Życzę powodzenia trzymając kciuki za Ciebie!

chopZkato - 21 czerwca 2018, 19:18:44 - *.40.248.208.threembb.co.uk
Leniwy... Jeszcze nie zaczął a już myśli o urlopie!

1964 - 21 czerwca 2018, 20:12:54 - *.248.254.254
bramkarz dobry ale zrobiony ze szkla. Musicie miec wartościowego zmiennika,bo wszystkich meczy na bank nie zagra

TurboLover - 22 czerwca 2018, 0:26:24 - *.finemedia.pl
Pamiętam go jak był w Śląsku Wrocław. Na pewno ma talent i miał kilka mega obron, ale straszne babole też mu się zdarzały. Miał szansę zostać w Śląsku i grać w Ekstraklasie, ale ponoć nie zgodził się na warunki finansowe. No to broni od tej pory w lidze niżej.

Chelsea - 22 czerwca 2018, 9:55:30 - *.adsl.inetia.pl
Czy jego ojciec Roman też bedzie pomagał dla klubu???