22 lipca 2018, 13:58:11 - dyrovski
Krzysztof Kamiński obronił rzut karny

Bramkarz Júbilo Iwata - Krzysztof Kamiński obronił rzut karny w zremisowanym 0-0 spotkaniu 17. kolejki japońskiej J1 League z Consadole Sapporo. Polak rozegrał całe spotkanie. To jego druga obroniona "jedenastka" w obecnym sezonie.

22 lipca 2018, 12:00 - Sapporo (Sapporo Atsubetsu Stadium)
Consadole Sapporo 0-0 Júbilo Iwata

żółte kartki: Nagisa Sakurauchi, Kentarō Ōi, Hiroki Yamada (Júbilo).

sędziował: Akihiko Ikeuchi.
widzów: 10 723.

W 33. minucie Jay Bothroyd (Consadole) nie wykorzystał rzutu karnego (Krzysztof Kamiński obronił).

Drużyna polskiego golkipera zajmuje dziewiąte miejsce z dorobkiem 23 punktów.

xyz - 22 lipca 2018, 14:29:03 - *.centertel.pl
niesamowity wyczyn...
niesamowity...
nie wiem czy jeszcze o czymkolwiek innym dzisiaj będę myślał....

sad - 22 lipca 2018, 14:33:48 - *.atl.gtsmanaged.com
Gratulacje !!

Papagol - 22 lipca 2018, 15:02:13 - *.play-internet.pl
Ja bym go powołał do kadry. Jo ze znacznie słabszego japońskiego klubu zatrzymał mistrzów świata.

__________ - 22 lipca 2018, 15:25:28 - *.adsl.inetia.pl
do kadry

Spejson - 22 lipca 2018, 16:15:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Redakcja naprawdę nie ma nic ciekawszego do roboty? Ostatnio widać tu jakiś zalew bezwartościowych newsów

xyz - 22 lipca 2018, 17:06:59 - *.215.35.248
@Spejson zapoznaj się z zasadami działania tego portalu. Dla mnie o wiele bardziej wartościowy pod względem piłkarskim jest taka wiadomość, niż np. zabawy na plaży jakiegoś piłkarza z żonką podczas urlopu, że jakiemuś tam urodziło się dziecko albo ploteczki i spekulacje transferowe.

ATOM - 22 lipca 2018, 17:32:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Spejson:
Skoro te newsy są takie bezwartościowe to po co tu w ogóle wchodzisz i je czytasz, tracąc swój cenny czas..?

rrrrrr - 22 lipca 2018, 20:25:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bezwartościowe? Przecież japońska liga jest lepsza co najmniej dwukrotnie od polskiej.

Www - 22 lipca 2018, 21:13:14 - *.opera-mini.net (*.60.174.136)
Tak samo jak newsy o 096 Towshawk z Wysp Owczych! Czy ta liga jest silniejsza od polskiej??? Jak Cieslewicz strzeli gola z karnego to napisza a tak to nawet wzmianki nie ma! Czy cos napisali po meczu 1 r.kw.LE z udzialem Tohwshak w czwartek??? A taki niby snajper !? Hehe

godosz - 22 lipca 2018, 21:17:19 - *.icpnet.pl
To jest sztuka obronić karnego od Japończyka. Nie wiadomo w którą stronę patrzy!

BeeSKa - 23 lipca 2018, 0:33:17 - *.adsl.inetia.pl
Przynajmniej ma ciekawe życie, na pewno nie gorsze zarobki a zaznajomi się z ciekawą kulturą Japończyków. A liga niby taka słaba a jakoś w Rosji wyszli z grupy, prowadzili 2-0 z Belgią, a większość zawodników gra w swojej lidze.

Piter - 23 lipca 2018, 13:57:51 - *.146.224.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Od tego jest bramkarz żeby bronić takie rzeczy...

jacu1981 - 24 lipca 2018, 11:23:48 - *.146.168.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
mysle ze trzeba tez pisac o polskich bramkarzach co nie obronili rzutu karnego a tych by troche bylo wiecej wiec droga redakcjo prosimy o takie info

. - 1 sierpnia 2018, 16:55:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@rrrrrr: Dwukrotnie raczej nie, ale jest lepsza.
@Www: Nie napisali, bo nie strzelił gola.
@godosz: Ale wiesz, że tego karnego strzelał Anglik, zresztą były ich reprezentant Jay Bothroyd?
@BeeSKa: To jest straszny mit. W reprze Japonii tylko 8 (słownie OŚMIU) na 23 zawodników było z ligi japońskiej.