5 sierpnia 2018, 19:54:03 - bartekwr9
Bramka Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił gola dla Brøndby w wygranym 2-0 (1-0) meczu 4. kolejki duńskiej ekstraklasy z FC Nordsjælland. Była to jego trzecia ligowa bramka w tym sezonie.

5 sierpnia 2018, 18:00 - Brøndby (Brøndby Stadion)
Brøndbyernes IF 2-0 FC Nordsjælland
Kamil Wilczek 38, Ante Erceg 90

żółte kartki: Ante Erceg - Andreas Skovgaard.

sędziował: Anders Poulsen.
widzów: 19 225.

Wilczek zagrał cały mecz. 90 minut w Brøndby rozegrał także były obrońca Lecha Poznań Paulus Arajuuri.

Brøndby ma na koncie 10 punktów i zajmuje pierwsze miejsce w lidze.

kibic - 5 sierpnia 2018, 20:05:23 - *.88.64.230 (*.0.3.234)
co mecz bramka przed i po MS a na mistrzostwa nie powołał go, paranoja..

Kol - 5 sierpnia 2018, 20:14:50 - *.dynamic.chello.pl
Przecież musiało być miejsce dla kolezki robusia.

Fun fun tu - 5 sierpnia 2018, 20:41:28 - *.play-internet.pl
Z jednej strony w naszej ex nie gral jakos porywajaco ale nie gral w jakiejs dobrej druzynie solidny napastnik top 2-5 w Polsce

Fun fun tu - 5 sierpnia 2018, 20:52:20 - *.play-internet.pl
Ale króla strzelców zdobył w Piaście

kompnet - 5 sierpnia 2018, 20:54:03 - *.a2mobile.pl
Do Kol - Gdyby nie ten "Robuś" dalej byli byśmy daleko za murzynami buraku.

Tomek - 5 sierpnia 2018, 21:11:12 - *.play-internet.pl
Do kompnet- przeciez jestesmy, co pokazały mecze z Senegalem i Kolumbią 😀

Do Tomek - 5 sierpnia 2018, 21:18:35 - *.dynamic.mm.pl
Kolumbijczycy to latynosi.

leon - 5 sierpnia 2018, 21:50:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ale do póki powołania do reprezentacji bedo po układzikach to trzeci mecz bedzie wyłocznie o honor.

warwa - 5 sierpnia 2018, 23:05:05 - *.bb.sky.com
"Kolumbijczycy to latynosi"
koleś chyba meczu nie oglądał

LEON - 6 sierpnia 2018, 2:06:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kamil

Kolo - 6 sierpnia 2018, 11:22:52 - *.dynamic.chello.pl
Fakt, że piłkarsko jesteśmy za Murzynami nie ma akurat nic wspólnego z Lewandowskim.
To jest generalna tendencja polskiej piłki. Świetnie obrazują to mecze eliminacji do europejskich pucharów, gdzie wystarczy jeden anonimowy czarny piłkarz, a nasi (zwłaszcza boczni i środkowi obrońcy) już mają narobione w pieluchy.
W sumie gdzie miał się taki Wolniewicz ogrywać z Murzynami, skoro Boniek działając na szkodę polskiej piłki wprowadził prohibicję na transfery graczy bez paszportu UE. Swoją drogą zastanawiam się, czemu wszelacy "poprawni politycznie" nie biją tutaj na alarm. Przecież to jest, zwłaszcza w ich ideologii, skandal, żeby pozbawiać kogoś szansy na grę, tylko dlatego, że ma paszport np. Zambii, a nie Francji.