25 sierpnia 2018, 23:35:45 - wsobon
Drużyna Michała Przybylskiego i Łukasza Cieślewicza wygrała Puchar Wysp Owczych

B36 Tórshavn, którego zawodnikami są Łukasz Cieślewicz i Michał Przybylski, wygrał w rzutach karnych 5-4 z HB Tórshavn w meczu finałowym o Puchar Wysp Owczych. Po dogrywce był remis 2-2 (0-0, 2-2, 2-2).

25 sierpnia 2018, 20:45 - Thorshavn (Gundadalur)
B36 Tórshavn 2-2 pd. k. 5-4 HB Tórshavn
Odmar Færø 61 (k), Hannes Agnarsson 90 - Tróndur Jensen 56, Adrian Justinussen 63

karne: 0-1 Lasse Andersen, 1-1 Odmar Færø, 1-2 Magnus Egilsson, 2-2 Alex Mellemgaard, (2-2 John Frederiksen - obroniony), 3-2 Meinhard Olsen, 3-3 Adrian Justinussen, 4-3 Erlendur Magnusson, 4-4 Dan í Soylu, 5-4 Róaldur Jakobsen

żółte kartki: Bjarni Petersen, Odmar Færø, Rói Hentze - Brynjar Hlöðversson, Bartal Wardum, Grétar Snær Gunnarsson.
czerwone kartki: Robert Heðin Brockie (86. minuta, B36, za faul taktyczny), Benjamin Heinesen (90. minuta, B36, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Kári Jóannesarson á Høvdanum.
widzów: 3221.

Przybylski zszedł z boiska w 73. minucie, gdy zmienił go Róaldur Jakobsen. Cieślewicz spędził spotkanie na ławce rezerwowych B36 - Polak był jednak niezdolny do gry. W rewanżowym meczu II rundy eliminacji Ligi Europy z Beşiktaş JK (2 sierpnia, 0-6) częściowo uszkodził więzadło krzyżowe i czekają go co najmniej dwa miesiące przerwy w grze.

Patataj - 25 sierpnia 2018, 23:45:22 - *.165.freevpn.se
Tak jest!
Brawo owczarze wyspowi!

Szalony Ko - 26 sierpnia 2018, 0:30:26 - *.noc.fibertech.net.pl
Szacuneczek! Goście kończyli mecz w 9, a w osłabieniu wyrównali, przetrwali dogrywkę i wygrali w karnych. Brawo B36!

Cham - 26 sierpnia 2018, 1:01:59 - *.atnet.vx.pl
Ciekawe kiedy pokonają Legię

RS - 26 sierpnia 2018, 1:13:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do reprezentacji ich - znają realia futbolu z Wysp Owczych a to mniej więcej nasza półka.

RS - 26 sierpnia 2018, 1:17:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A przeprzaszam nie doczytałem ostatniego akapitu - jeden siedział jednak na ławce rezerwowych więc można rozważyć tylko powałanie do reprezentacji. No powiedzmy takie 80%...

Kura - 26 sierpnia 2018, 1:23:22 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje, dawno żaden klub z naszej ligi nie mierzył się z drużyną z ligi Wysp Owczczych, ale zapewne poziom lig jest zbliżony.

Autovidol - 26 sierpnia 2018, 1:26:11 - *.lightspeed.clmboh.sbcglobal.net
teraz pora na legie

kibic - 26 sierpnia 2018, 1:30:44 - *.interblock.pl
Czy naprawdę jest sens pisać o takich ogórkowych ligach jak ta Wysp Owczych czy np Łotewska? Przecież to śmiech na sali.. Niech ten portal zachowa trochę powagi..

Halka - 26 sierpnia 2018, 7:52:19 - *.ssp.dialog.net.pl
@kibic .Jak mnie coś nie interesuje to nie czytam.Portal jest oki to chyba zToba coś jest nie tak.

Dzidek - 26 sierpnia 2018, 8:24:22 - *.092.218.pools.vodafone-ip.de
@kibic
1. Zamknij dziób Januszu!
2. Występują tam Polacy i jak mały nie byłby to kraj to jednak kraj, który ma własne rozgrywki.
3. Polska liga na podobnym poziomie. A kto wie.. Może niższym??

G - 26 sierpnia 2018, 9:25:00 - *.echostar.pl
@Kura: nigdy się nie mierzył i nieprędko się zmierzy, bo w pierwszych rundach eliminacyjnych jest rozstawienie geograficzne.

fansport - 26 sierpnia 2018, 9:26:23 - *.dynamic.chello.pl
skoro piszą o naszej ogórkowej lidze, to tym bardziej o porównywalnej z naszą ligą wysp owczych nie tylko mogą, ale i powinni.

Olek - 26 sierpnia 2018, 10:11:30 - *.146.168.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do D
Żeby coś pisac radzę to najpierw sprawdzić
Legia w 1 rundzie el.LM grala z Cork City ale jednym z rywali na których mogla trafić w tej rundzie był właśnie klub z wysp owczych vikingur

bolek lole - 26 sierpnia 2018, 10:49:22 - *.play-internet.pl
Jutro razem dostana powolanie od Brzeczka Mioduski sciagnij ich do Legii pewny awans do ligii mistrzow

janczi - 26 sierpnia 2018, 11:51:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@kibic
Własnie t jest piękno tego portalu, że podają wyniki praktycznie z każdej ligi gdzie graja Polacy i transfery większości piłkarzy, których mają w bazie, nawet do okręgówki. Jeśli Ci nie pasuje to czytaj sobie onet i zachwyty nad Lewandowskim.
Btw, kluby ekstraklasy powinny płacić 90minut.pl daninę, bo robią im darmowy prescouting, tylko że nikt nawet nie chce z tego skorzystać.

Anton - 26 sierpnia 2018, 12:10:45 - *.play-internet.pl
Zacznijmy od tego, że ogórkowa to jest nasza liga. B36 w pucharach pewnie ograloby większość z nazych klubów. Podobnie jak Ventsplis, Skonto czy inne łotewski klub.

Dario - 26 sierpnia 2018, 12:48:13 - *.dynamic.mm.pl
Gola na 4-4 w karnych strzelało dwóch zawodników?