12 października 2018, 19:51:11 - koofel
eMME: Gol Justasa Lasickasa w kadrze Litwy

Justas Lasickas strzelił gola z rzutu karnego dla młodzieżowej reprezentacji Litwy w zremisowanym 2-2 (1-1) meczu eliminacji mistrzostw Europy z Wyspami Owczymi. Pomocnik Jagiellonii Białystok rozegrał całe spotkanie.

12 października 2018, 18:00 - Thorshavn (Tórsvøllur)
Wyspy Owcze 2-2 Litwa
Meinhard Olsen 26, Jákup B. Andreasen 84 - Edgaras Utkus 13, Justas Lasickas 90 (k)

żółte kartki: Adrian Justinussen, Jóannes Bjartalíð - Eligijus Jankauskas, Edvinas Baniulis, Sigitas Olberkis, Justas Lasickas.

sędziował: Rohit Saggi (Norwegia).

Poza kadrą Litwy znalazł się Titas Milašius z Escoli Varsovia Warszawa.