18 października 2018, 13:00:49 - dyrovski
15. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 15. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 18-20 października.

18 października (czwartek):

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola, godz. 19:00, sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok).

20 października (sobota):

Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna, godz. 15:00, sędzia: Sebastian Załęski (Ostrołęka).
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce, godz. 15:00, sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).
Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo, godz. 15:00, sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn).
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard, godz. 15:30, sędzia: Maciej Pelka (Piła).
GKS Bełchatów - Elana Toruń, godz. 17:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
Ruch Chorzów - Widzew Łódź, godz. 18:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
Olimpia Grudziądz - Resovia, godz. 18:00, sędzia: Piotr Łęgosz (Włocławek).
Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik, godz. 19:45, sędzia: Karol Rudziński (Olsztyn).

źródło: własne / PZPN

PAT - 18 października 2018, 13:04:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witam
Dlaczego dalej sędziuje sędzia Kawałko ja się pytam?? Przecież ostatnio w meczu Bełchatów ROW nie uznał bramki, gdzie piłka przekroczyła linię o metr, gdzieś w połowie bramki się odbiła, rozumiem, że to nie ma znaczenia i dalej tacy nieudacznicy mogą sędziować 2 ligę??

Borubar - 18 października 2018, 13:16:00 - *.146.128.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dziwne, że mecz z udziałem Olimpii Elbląg sędziuje arbiter z Olsztyna. Nie powinno się tak robić, że sędzia z tego samego województwa prowadzi mecz ekipy reprezentującej to województwo. Tutaj powinna nastąpić zmiana obsady, aby później nie było ewentualnych niedomówień.Z tego co wiem, to Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego i Elbląg jest miastem położonym w tym województwie. Chyba, że nastąpiła jakaś reforma, o której nic nie wiem i za chwilę okaże się, że Elbląg to część województwa pomorskiego.

Ya - 18 października 2018, 15:13:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Borubar Elbląg administracyjnie należy do tego województwa ale geograficznie i historycznie nie ma nic wspólnego . Nie mniej jednak zgadzam się z tobą ponieważ w tym meczu Olimpia będzie grała z zespołem który ma w swoich szeregach dodatkową formację w postaci trzech sędziów .

Pasek1958 - 18 października 2018, 17:15:36 - *.sorenso.no