28 października 2018, 15:55:55 - koofel
Gol Łukasza Sekulskiego

Łukasz Sekulski strzelił gola dla SKA Chabarowsk w wygranym 1-0 (0-0) meczu 19. kolejki rosyjskiej II ligi z FK Niżni Nowogród. 27-letni napastnik grał do 69. minuty, gdy zmienił go Maksim Nienachow. To jego trzeci gol w tym sezonie.

28 października 2018, 14:00 - Niżni Nowogród (Stadion Niżnij Nowgorod)
FK Niżni Nowogród 0-1 SKA Chabarowsk
Łukasz Sekulski 60

żółte kartki: Maksim Palijenko, Jurij Morozow, Rusłan Abazow, Timur Ajupow - Witalij Pryndeta, Jegor Gienierałow.

sędziował: Władimir Sieldiakow (Bałaszycha).
widzów: 14 730.

SKA Chabarowsk z 25 punktami zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli.

Borubar - 28 października 2018, 16:03:17 - *.catv.broadband.hu
Wybitny napastnik, dziwne że jeszcze nie gra w reprezentacji Polski. 3 gole w drugiej lidze radzieckiej robią wrażenie, dobra alternatywa dla Piątka i Lewandkowskiego.

bakubaku - 28 października 2018, 16:18:28 - *.232.140.209.ip.rudna-net.pl
Lepiej grać w drugiej lidze jak się kompromitować w internecie

rympał - 28 października 2018, 16:31:01 - *.adsl.inetia.pl
Jeżeli Brzęczek nadal będzie pomijał Sekulskiego w kadrze - przestaje oglądać mecze reprezentacji !!!

SKA fan - 28 października 2018, 17:49:46 - *.play-internet.pl
Na dzisiejszy mecz wybieramy się we wtorek. Jedziemy na 4 fury bez balastu. Mimo, że to jeden z bliższych wyjazdów, bo niecałe 8 tysięcy kilometrów, to jednak docieramy na drugą połowę na 3 fury ( jedna zabłądziła gdzieś w Tajdze ). Prowadzimy średni doping. Po meczu przybijamy z grajkami piątki i udajemy się spowrotem do Chabarowska. Mam nadzieję, że zdążymy na następny mecz u siebie.

gogo - 29 października 2018, 6:35:31 - *.225.72.209 (*.30.133.74)
do SKA fan - zaraz po przeczytaniu twojego wpisu sprawdziłem czy rzeczywiście jest 8 tyś. km między tymi miastami i tak naprawdę jest 7953 km.