14 listopada 2018, 16:06:28 - koofel
LN: Bartosz Frankowski sędzią meczu Malta - Kosowo

Bartosz Frankowski będzie sędzią głównym meczu Ligi Narodów Malta - Kosowo. Spotkanie odbędzie się 17 listopada o 18:00.

Na liniach pomagać mu będą Marcin Boniek i Dawid Golis. Na sędziego technicznego wyznaczono Adama Kupsika, a arbitrami dodatkowymi będą Daniel Stefański i Krzysztof Jakubik.

źródło: PZPN

Patriota - 14 listopada 2018, 16:12:40 - *.111.247.224
Jowisz je Srbija !!

pipek - 14 listopada 2018, 16:19:48 - *.dynamic.mm.pl
se chłop trochę piłki zobaczy na światowym poziomie ;)

Belonger - 14 listopada 2018, 16:29:16 - *.dynamic.chello.pl
wreszcie jego poziom

Borubar - 14 listopada 2018, 16:31:38 - *.147.104.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
O rany, ale chłop dostał meczycho do sędziowania. To już lepiej,aby sędziował jakiś turniej dzikich drużyn i mecz finałowy Prodiż Pobłocie Wielkie - Armata Parchy. Naprawdę już lepiej wyjechać do Arabii i tam sędziować za petrodolary, niż gwizdać mecz europejskich reprezentacji, które poziomem zbliżone są do Legii. Jedyny plus, to zwiedzanie Malty, bo jest to dość atrakcyjne miejsce dla turystów.

bolek - 14 listopada 2018, 16:35:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Bartosz widzę ze docenili naszego czlowieka

d3w - 14 listopada 2018, 17:51:01 - *.aircity.pl
Zwiedzą miejscowość Ta’ Qali, gdzie będzie rozgrywany mecz.
Miejscowość jest częścią Attard, jest położona 2 km od Mdiny.
Znajduje się tu narodowy stadion Malty, Park Narodowy Ta’ Qali i bazar warzywny Pitkalija.

PLNY - 14 listopada 2018, 17:54:45 - *.pat.nym.cosmote.net
@Patriota a co Jowisz ma z tym wspólnego?????
Pozdro z Grecji

fansport - 14 listopada 2018, 18:11:22 - *.dynamic.chello.pl
ciekawy mecz, chętnie bym go obejrzał, zamiast tej naszych kopaniny, nasi kopacze raczej nie daliby rady tym zespołom.

AZARIASZ - 14 listopada 2018, 18:16:43 - *.centertel.pl
Nobilitacja że hej ! Ale z drugiej strony dając taki ,, mecz '' do sędziowania UEFA grzecznie i symbolicznie pokazała co sądzi o poziomie nadwiślańskiego arbitrażu...

fansport - 14 listopada 2018, 18:37:26 - *.dynamic.chello.pl
ktoś to musi, mecz bez sędziów nie mógłby się odbyć, a nasi sędziowie i tak są najlepsi, a na pewno lepsi od naszych kopaczy.

idioten - 14 listopada 2018, 18:38:07 - *.10.209.217
poważna sprawa

BFA - 14 listopada 2018, 23:13:43 - *.175.234.210.maxnet.net.pl
Jaki sędzia, taki mecz. Ciekawe czy tam też będzie drukował.

BOMBA!! (J - 15 listopada 2018, 9:57:52 - *.bialystok.vectranet.pl
K....o jest Serbskie !!!!!

Szach mat - 15 listopada 2018, 10:08:50 - *.69.145.25
Borubar, wyświadcz wielu przysługe i przenieś sie na jakieś forum np...jak oni gotują, albo m marzenia pani domu....
Pozdrawiamy

Pogoń - 15 listopada 2018, 10:31:32 - *.centertel.pl
Borubar konfidencie masz coś do Pobłocia? Nawet nie potrafisz sprawdzić jak nazywa się drużyna z tej miejscowości! Płomień Pobłocie będzie sobie jeszcze spokojnie grać przez wiele lat na niższych szczeblach rozgrywek w Polsce, a ty oszuście na pewno kiedyś przeminiesz i słuch po tobie zaginie!

Oskar - 15 listopada 2018, 11:29:04 - *.promax.media.pl
Bardzo ładny stadion narodowy mają na Malcie. Można go objerzeć od środka. Zachęcam do tego każdego kto tam wypoczywa. Na zewnątrz są olbrzymie zdjęcia najlepszych piłkarzy i piłkarek w historii maltańskiego futbolu. Dużym ułatwieniem jest fakt, że leży w środku wyspy i z każdego puntktu jest tam blisko

BeeSKa - 15 listopada 2018, 12:58:13 - *.adsl.inetia.pl
Mógł dostać coś lepszego...ale znowu przecież nie wyślą na taki mecz Kuipersa, a ktoś to musi gwizdać.

czysty - 15 listopada 2018, 16:53:29 - *.10.210.67