26 listopada 2018, 20:53:12 - wsobon
Trzy gole Martina Kobylańskiego

Martin Kobylański strzelił trzy gole dla SC Preußen Münster 06 w wygranym 3-0 (2-0) spotkaniu z Braunschweiger TSV Eintracht 1895 w ramach 16. kolejki niemieckiej 3. Ligi. 24-letni pomocnik zgromadził już siedem ligowych trafień w tym sezonie.

26 listopada 2018, 19:00 - Münster (Preußenstadion)
SC Preußen Münster 06 3-0 Braunschweiger TSV Eintracht 1895
Martin Kobylański 19, 26, 64

żółte kartki: Ole Kittner - Frederik Tingager, Robin Becker.

sędziował: Tobias Schultes (Bawaria).
widzów: 8626.

Kobylański zszedł z boiska w 76. minucie, gdy zmienił go Philipp Hoffmann.

SC Preußen Münster 06 zajmuje drugą pozycję w lidze z 29 punktami.

Agata - 26 listopada 2018, 20:56:24 - *.play-internet.pl
I co z tego jak i tak słaby grajek.

kibic - 26 listopada 2018, 20:57:33 - *.adsl.inetia.pl
Tylu widzów co było na tym meczu (3liga) nie było na 7 z 8 stadionach ekstraklasy w ostatniej kolejce. Czas się zastanowić czy to ma jeszcze sens.

Maxx - 26 listopada 2018, 21:12:36 - *.dynamic.mm.pl
Niestety nie jest to klasyczny hattrick. A o takich nikt juz po tygodniu nie pamieta... niestety

Kongo - 26 listopada 2018, 21:33:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Agata - Nie wiem czy można nazwać kogoś słabym kto gra na profesjonalnym poziomie i strzela 3 bramki nawet jeśli wszystkie by strzelał z kilku metrów. Oczywiście nie wliczając sabotujących piłkarzyków z eklasy co udają profesjonalnych.

Kristof - 26 listopada 2018, 21:35:17 - *.net.wi-lan.net.pl
Panie Brzeczek Martin aż się wprasza do kadry w miejsce słabego i bezproduktywnego Lewego.

fansport - 26 listopada 2018, 21:46:24 - *.dynamic.chello.pl
3 liga tam, lepsza, niż u nas 1.

Koser - 26 listopada 2018, 21:48:06 - *.play-internet.pl
Polska to dziki kraj byłeś wiesz jak jest .W Niemczech liczy się dyspozycją A w Polsce kolesiostwa i układy nie poziom gry.Kazdy to wie!!!

ss - 26 listopada 2018, 22:01:29 - *.dynamic.chello.pl
Martin sam wyskakuje na każdy klub z naszej ekstraklapy i go punktuje jak chce.

ss - 26 listopada 2018, 22:06:49 - *.dynamic.chello.pl

kell1987 - 26 listopada 2018, 22:07:01 - *.plastcom.pl
tylko, że Martin sobie nie poradził w ekstraklasie

zaq - 26 listopada 2018, 23:11:29 - *.111.247.53
skad wiadomo czy sobie poradził czy nie jesli dostal w niej raptem 30 minut grania

kibol - 26 listopada 2018, 23:48:55 - *.17.133.104
Kadra czeka Martin.

ko - 27 listopada 2018, 0:26:05 - *.dynamic.chello.pl
@kibic: a zastanawiaj się chłopie ile zechcesz :-D

^zaq - 27 listopada 2018, 0:32:17 - *.146.168.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
nie poradził sobie właśnie dlatego że zagrał 32 minuty. Tym tokiem mozna zapytać, skąd wiadomo że Kapustka sobie nie poradził w Leicester? Przecież praktycznie nie grał tam wcale.

dawac go d - 27 listopada 2018, 1:12:05 - *.dynamic.chello.pl
To wy się emocjonujecie jakims słabymi Lewymi czy CR7, tymczasem Lesley Fleur strzelił dla Beras FC z Bahamów 115 goli w 45 meczach (2007-2010) i 51 goli w 12 meczach (2014)
Teraz gra na Jamajce i strzelił 47 goli w 80 meczach.
Dla wysp Bahama (przeodstanie moejsce w rankingu FIFA strzelił 6 goli w 14 meczach i jestnajlepszym w historii Bahamów snajperem.
Ostatnie miejsce w rankingu zajmuje Turks i Cacos.

SS - 27 listopada 2018, 1:14:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Proszę nie podrabiać mojego nicku i pisać głupot.
Co do Kobylańskiego nie poradził sobie w ekstraklasie, grając w może gwiazdorskiej, ale słabej Lechii

starotyski - 27 listopada 2018, 1:50:33 - *.as43234.net
ta, Kapustka w treningu odbijał się i przewracał od drobnych skrzydłowych, wiec dawanie mu szans było ryzykowne.

wuj - 27 listopada 2018, 9:10:02 - *.centertel.pl
@zaq - skoro na treningach widać że jest mierny i gorszy od innych, to nie musisz go puszczać na 30 meczy w sezonie żeby to potwierdzić

@dawacgodo - 27 listopada 2018, 10:05:50 - *.ambit24.net
Bahamy nie są na przedostatnim miejscu w rankingu FIFA. I ten Twój St.Fleur może piłki nosić za Ali Ashfaqiem, który swój dorobek gromadził w ligach należacych do dużo bardziej szanowanej federacji AFC. W moim prywatnym rankingu najlepszych napastników wszechczasów wygląda to następująco:
10. Gary Lineker
Jak widać dla Twojego Bahamczyka miejsca zabrakło.

cyk - 27 listopada 2018, 10:08:19 - *.dynamic.mm.pl
w naszej ex spokojnie by sobie poradzil.ten jego klub niemiecki by pewnie nawet naszych tuzow ogral jak Legia jak ich amatorka ogrywa.a wy piszecie ze slaby heh

davac - 27 listopada 2018, 11:04:55 - *.dynamic.chello.pl
Właśnie ze są: 209.San Marino 210. Bahamy 211. Turks i Cacos

max - 27 listopada 2018, 12:09:22 - *.dynamic.chello.pl
Chłopak jest w formie i co najważniejsze gra od dechy do dechy. Lepiej powołać takiego niż siostrzenca

Jankes - 27 listopada 2018, 16:16:43 - *.rypin.vectranet.pl
Paulinho też sobie poradził

Jankes - 27 listopada 2018, 16:19:35 - *.rypin.vectranet.pl
Martin niech gra w 3 lidze i wywalczy awans do 2 a potem jak będzie miał też taką formę jak teraz to się będziemy rozczulać na temat kadry i transferu

LEON - 28 listopada 2018, 5:03:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Martin

Jerry.85 - 29 listopada 2018, 12:02:54 - *.ip.xs4all.nl
Do wszystkich tych ktorzy pisza przesmiewczo na temat Martina proponuje wyjechac na zachod i popracowac w Niemczech czy Holandii. Martin zna niemiecki znalazl klub w ktorym sie odnajduje strzela bramki za chwile ma szanse pokazac sie na poziomie 2 bundesligi jesli wywalcza awans. Przestanmy w koncu z kpina i sarkazmem podchodzic do ludzi ktorym cos udalo sie osiagnac na zachodzie tylko wspietajmy naszych rodakow za granica i cieszmy sie ich sukcesami nawet jesli jest to poziom 3 bundesligi. Dla tych zlosliwych z gory pisze ze pamietam ze swego czasu Martin wybral gre dla Reprezentacji Niemiec ale nie zmienia to faktu ze nadal ma Polskie obywatelstwo i Polskich rodzicow!!!!