28 listopada 2018, 22:38:56 - dagazka
Gol samobójczy Bartosza Białkowskiego

Bartosz Białkowski strzelił gola samobójczego, a jego Ipswich Town FC przegrał 2-3 (1-0) w domowym meczu 19. kolejki Championship (drugi poziom rozgrywkowy) z Bristol City FC. Polski bramkarz rozegrał całe spotkanie.

28 listopada 2018, 20:45 - Ipswich (Portman Road)
Ipswich Town FC 2-3 Bristol City FC
Freddie Sears 32, 58 - Bartosz Białkowski 55 (s), Jamie Paterson 59, Famara Diédhiou 64

żółte kartki: Jordan Roberts, Jordan Spence, Kayden Jackson - Jamie Paterson.

sędziował: David Webb (Durham).
widzów: 13 726.

Drużyna Polaka zajmuje 24. miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów.

fansport - 28 listopada 2018, 23:20:30 - *.dynamic.chello.pl
skuteczny bramkarz, bramkostrzelny.

crack - 28 listopada 2018, 23:22:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Aston Villa - Nottingham 5-5 (3-3), chyba na orliku grali.

__________ - 29 listopada 2018, 0:21:34 - *.adsl.inetia.pl
do kadry

brydd - 29 listopada 2018, 3:37:34 - *.ujscie.net
To pierwsze trafienie 31-latka w tym sezonie.

Mexx - 29 listopada 2018, 6:57:03 - *.connect.netcom.no
Białkowski z jednym golem zajmuje 136 miejsce w rankingu najskuteczniejszych strzelców Championship (drugi poziom rozgrywkowy).

jedrzej201 - 29 listopada 2018, 7:47:02 - *.smgr.pl
W Brazylii to norma.

forza - 29 listopada 2018, 8:14:07 - *.centertel.pl
Chyba cale Ipswicz u buka i Bartek postanowil to przerwac

Widzow - 29 listopada 2018, 8:31:19 - *.centertel.pl
w Plocku gdzie trenowal Jurek Brzeczek to weszlo w pierwszej lidze 19 tysiecy publicznosci i tez razem z przyjezdnymi

Z.B - 29 listopada 2018, 8:49:10 - *.centertel.pl
Zagral jak bohaterowie pierwszego meczu z Portugalia , ale wstyd , ze kadta olimpijska Cześka Michniewicza gra na mniejszych stadionach , bo World Cup U20 Poland 2019 w zupelnym cieniu .

galaktix - 29 listopada 2018, 8:58:45 - *.centertel.pl
Nawet sie zdarza czlowiekowi nie do zatrzymania , dopiero mistrzowie swiata z Argentyny we jedenastu z nim wygrali.
A grali u nas wtedy nie byle jacy jak: Patryk Malecki, w kadrze byl tez P.Tyton

KRYCHA - 29 listopada 2018, 9:10:36 - *.adsl.inetia.pl
O Bramce KRYCHOWIAKA za to cisza

batalionw. - 29 listopada 2018, 9:13:07 - *.centertel.pl
Ale jak bramkarz mecz nie wygrywa to troche liga angielska do bani

nasi - 29 listopada 2018, 9:36:22 - *.centertel.pl
mogl nie dotykac pilki i bylyby nawet nie 2 swojaki w jednym tylko stracone nie do obrony

2.rekawice - 29 listopada 2018, 9:46:58 - *.centertel.pl
Panie Bartoszu i na co sie bylo rzucac nie lepiej posiedziec na lawce i pojechac do krajow euro

dureksy - 29 listopada 2018, 11:07:41 - *.180.214.242
Po co go na mundial Nawałka zabierał ??? kolejny turysta w tej kadrze

Szeryf - 29 listopada 2018, 11:14:51 - *.10.208.43
Słaba frekwencja u nas na 3 szczeblu na Widzew chodzi 17 tys a tu drugi szczebel i to angielski

falcao - 29 listopada 2018, 14:36:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Taki sam bramkostrzelny jak kiedyś zawodnik Ruchu Chorzów Janusz Jajko .Był posmiewiskiem całej Europy.

LEON - 30 listopada 2018, 5:23:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl