14 lutego 2019, 12:10:49 - dyrovski
Hieronim Zoch sprawdzany przez Concordię Elbląg

Hieronim Zoch zagrał we wczorajszym sparingu Concordii Elbląg z występującą w klasie okręgowej Polonią Pasłęk. Czwartoligowiec wygrał 9-0 (5-0), a 28-letni golkiper rozegrał całą pierwszą połowę.

Zoch od sezonu 2014/15 był zawodnikiem Wigier Suwałki, z których odszedł w styczniu. Jesienią zagrał w jednym meczu Fortuna I ligi. W przeszłości 28-latek występował już w Concordii.

Elblążanie są liderem warmińsko-mazurskiej IV ligi. W 17 meczach drużyna zdobyła 49 punktów.

źródło: własne / Concordia Elbląg

bry - 14 lutego 2019, 12:15:23 - *.146.199.42.internetia.net.pl
stanowczo za nisko, moze brakuje mu wzrostu, ale to bramkarz spokojnie na 2 lige!

Olo - 14 lutego 2019, 12:42:29 - *.helion.pl
ciekawe jak da córce na nazwisko

Conca - 14 lutego 2019, 12:45:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Elblagu Tylko Concordia

mietek - 14 lutego 2019, 12:45:11 - *.internetia.net.pl
@bry: To ile ma mieć wzrostu, żebyś go zaakceptował? Jorge Campos miał "zaledwie" 168 cm, a jakim był bramkarzem, to każdy wie. 183 cm wzrostu - tak jak Zoch - miał również Peter Shilton, którego uważano za "małego" bramkarza. A mimo to był świetnym bramkarzem. Tak naprawdę chyba ostatnim dobrym bramkarzem, jakiego miała Anglia.

Yuki - 14 lutego 2019, 14:47:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Conca.Całkiem rozum ci odebrało?Przeciez concordia to nie jest klub z Elblaga!.To są desantowcy z podelbląskiej wsi Batorowo.

Maly - 14 lutego 2019, 18:10:11 - *.play-internet.pl
Zgodzę się że powinien grać znacznie wyżej. Jego problemem nie jest wzrost a gra na przedpolu. Na linii spisuje się swietnie, szwankuja wyjścia do piłki a raczej zbyt częsty ich brak. Za wiele piłek z dosrodkowan czy różnych które powinien przejąć brmakarz on odpuszcza zostając na linii. Szkoda, gdyby grał pod tym względem odważnie byłby z niego bardzo dobry bramkarz.

wigrzak - 15 lutego 2019, 13:16:28 - *.suwalki.vectranet.pl
Szkoda trochę życia na tą czwartą ligę panie Hieronimie, tym bardziej że umiejętności spokojnie wystarczają na 1 ligę, fakt, Mały trochę racji ma, przydałby się pewne wyjścia i przechwytywanie górnych piłek przy stałych fragmentacjach, ale wszystko da się poprawić. Pamiętam że pan Robakiewicz bardzo chwalił pana umiejętności i refleks. Życzę powodzenia i znalezienia pracy w wyższej lidze.

Wychylyle - 16 lutego 2019, 0:29:47 - *.icpnet.pl