20 marca 2019, 15:52:06 - huberts
eME U-17: Polska 2-3 Rosja

Reprezentacja Polski do lat 17 przegrała 2-3 (2-1) z Rosją w pierwszym meczu turnieju eliminacyjnego drugiej rundy do mistrzostw Europy U-17, który rozgrywany jest w Szkocji. "Biało-czerwoni" rozegrają w jego ramach jeszcze dwa spotkania - z Portugalią (23 marca, godz. 13:00, Greenock) oraz Szkocją (26 marca, 18:00, Glasgow).

20 marca 2019, 14:00 - Glasgow (Firhill Stadium)
Polska 2-3 Rosja
Jan Biegański 4, Filip Marchwiński 39 - Isłam Gubżokow 17, Oleg Oznobichin 50, Jegor Szapowałow 78

Polska: 22. Kacper Bieszczad - 13. Jakub Iskra, 4. Łukasz Bejger, 3. Filip Dymerski (87, 19. Daniel Dudziński), 21. Jakub Niewiadomski - 7. Jakub Kamiński (65, 17. Jakub Górski), 6. Jan Biegański, 23. Kacper Kozłowski, 10. Michał Rakoczy (65, 9. Hubert Turski), 16. Nicola Zalewski - 11. Filip Marchwiński.

Rosja: 1. Aleksandr Aleksiejew - 2. Bogdan Łogaczow (71, 13. Aleksandr Sandraczuk), 3. Wadim Karpow, 4. Nikita Kotin, 5. Wadim Koniuchow - 7. Isłam Gubżokow, 6. Igor Worobjow (56, 18. Tigran Awaniesian), 8. Daniił Szamkin (64, 14. Jegor Szapowałow), 10. Andriej Sawinow (57, 15. Dmitrij Kratkow), 11. Kiriłł Szczetinin (57, 17. Ilja Golatow) - 9. Oleg Oznobichin.

żółte kartki: Karpow, Łogaczow, Worobjow, Sandraczuk.
czerwone kartki: Filip Marchwiński (45. minuta, Polska, za kopnięcie przeciwnika) - Wadim Karpow (90. minuta, Rosja, za drugą żółtą).

sędziował: Helgi Mikael Jónasson (Islandia).

W II rundzie 32 drużyny zostały podzielone na osiem grup. Do turnieju finałowego awansują zwycięzcy grup oraz siedem drużyn z drugich miejsc z najlepszym bilansem przeciwko pierwszej i trzeciej drużynie w grupie.

Finały mistrzostw zostaną rozegrane w maju 2019 roku w Irlandii. Gospodarze mają zapewniony udział w turnieju.

Bieniuk - 20 marca 2019, 16:04:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Dymer krzyczy Tata

f - 20 marca 2019, 16:05:16 - *.icpnet.pl
Przy bramce na 2-2 chyba był spalony.

obserwator - 20 marca 2019, 16:06:13 - *.33.21.0.81.ibercom.com
Brawo WLKP myśl szkoleniowa. Kto robi z linią obrony eksperymenty dzień przed meczem? Dymerski za Niewiadomskiego!!!!. Przecież ciężki Niewiadomski na boku obrony to jakieś nieporozumienie. Dawno było wiadomo, że obrona jest w tej kadrze dużym problemem. Marchwiński. Chyba zaczyna mu przeszkadzać szum wokół jego osoby. Osłabiać drużynę nieodpowiedzialnym zachowaniem w tak ważnym turnieju. I to podwójnie. Jeżeli nie możesz wygrać zremisuj. W Rosji reakcja natychmiastowa (po godzinie 5 zmian) a nasz trener trzyma osłabioną drużynę bez zmian. Dalej Portugalia 0:4 i może remis z gospodarzem. Brak nowych twarzy. Był czas na przemyślenia ale chyba został zmarnowany.

kibic - 20 marca 2019, 16:08:07 - *.dynamic.chello.pl
Mikołaj Biegański nie strzelił bramki tylko powinien stać dzisiaj w bramce , bo to był najważniejszy mecz tych eliminacji ale niestety nie wiadomo czemu bronił bramkarz ,który rok nie grał w kadrze Polski. 3 gol z około 30 metrów nie powinien wpaść !!! .A do tego Marchwiński czerwień za uderzenie przeciwnika i mamy po eliminacjach.

do kibic - 20 marca 2019, 16:20:41 - *.icpnet.pl
Dlaczego po eliminacjach? Możemy ograć Szkotów a Szkoci Rosjan i wtedy będą liczone bramki. Według mnie byliśmy dziś lepsi co dobitnie pokazało ostatnie dziesięć minut gdzie mimo osłabienia graliśmy zdecydowanie lepiej od Rosjan i tylko szkoda ze do takiej gry zmusił nas wynik. Jestem przekonany ze gdyby nie nieodpowiedzialne zachowanie Marchwinskiego to byśmy ten mecz wygrali.

fansport - 20 marca 2019, 16:54:49 - *.dynamic.chello.pl
wiadomo już, że ci są do niczego, szukajcie nowych talentów, te talenty się nie udały.

kalbaro74 - 20 marca 2019, 17:23:42 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Filip.

futbolista - 20 marca 2019, 17:50:20 - *.bois.qwest.net
bravo dla Rosji za polskie koltunstwo. Polska nic nie osiagnie, kiedy podstawa bedzie samolobstwo, pycha i lekcewazenie. a tak jest praktycznie po wszystkich waznych dziedzinach w tym kraju, poczawszy na polityce i konczac na religii. jeszcze raz: brawo ROSJA

dd - 20 marca 2019, 18:08:42 - *.adsl.inetia.pl
Marchewa patriota skopał ruska

Kol - 20 marca 2019, 20:46:44 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego u nas grała dziewczynka?

kibiceee - 21 marca 2019, 0:09:25 - *.adsl.inetia.pl
Marchwinski przestancie promować w Lechu tego wolnego zawodnika .Wymiotować się chce jak go na siłę promujecie, a on jest jak slimak

IA - 21 marca 2019, 0:10:11 - *.ssp.dialog.net.pl
W bramce powinien stać Fabian Mrozek, to żadna szmata by nie wpadła, a co niektórym za szybko sodowa do głów uderza i myślą, że już są gwiazdeczkami, tymczasem szybciej znikną z tego firmamentu, niż im się wydaje...

Zzz - 21 marca 2019, 21:56:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl