21 marca 2019, 15:04:21 - bartekwr9
25. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 25. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 23-24 marca.

23 marca (sobota):

Błękitni Stargard - Resovia, godz. 13:00, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola, godz. 14:00, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków, godz. 15:00, sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok).
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo, godz. 15:00, sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice).
Pogoń Siedlce - ROW 1964 Rybnik, godz. 15:00, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).
Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna, godz. 17:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).
GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg, godz. 17:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
Widzew Łódź - Elana Toruń, godz. 19:10, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).

24 marca (niedziela):

Ruch Chorzów - Rozwój Katowice, godz. 13:05, sędzia: Marek Śliwa (Kielce).

źródło: własne / PZPN

mat224 - 21 marca 2019, 15:20:11 - *.toya.net.pl
Widać, że Różycki ma przypilnować remisu w Grudziądzu Będą się już łapać "łodziaki" takich zagrań bo awans nie jest wcale czymś oczywistym. W każdym kolejnym meczu gdzie będzie grała drużyna z czuba tabeli będzie sędzia z Łodzi.

Tewi - 21 marca 2019, 16:08:08 - *.nette.pl
Jak można dać sędziego z Łodzi na mecz do Grudziądza jak za tydzień jest mecz Górnik-Widzew? Kto odpowiada za tą chybioną obsadę?

yagr21 - 21 marca 2019, 16:31:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najlepsi sedziowie .To Kochanek z Pipczyńskim.

Jackdan - 21 marca 2019, 16:53:18 - *.static.ip.netia.com.pl
@ mat224 i Tewi
... zawsze jest niepewność, że Różycki jest kibicem klubu z drugiej strony Łodzi:/ Chyba, że wiecie więcej lub i tak wiecie swoje ...;-)

under46 - 21 marca 2019, 17:25:39 - *.unknown.vectranet.pl
Co to się stało ? Mecz Widzew - Elana miał być przecież przełożony ze wzgl. na powołania do kadry młodzieżowej zawodników Widzewa ?

Stary - 21 marca 2019, 17:44:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ciekawe czy Stalówka postawi się w Radomiu,zagra dobry mecz i zdobędzie punkty.Napewno stac ich na to,tu zawsze były mecze wyrównane.Kibicowsko napewno też hit kolejki

Stal38 - 21 marca 2019, 17:55:24 - *.abhsia.telus.net
Radomiak - Stal x2
Siarka - Gryf 1x
Pogoń - ROW 1
Widzew - Elana 1

Bolo - 21 marca 2019, 18:31:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawy będzie mecz w Radomiu. Najpewniej 0-0 bo żadnej z tych drużyn nie zależy na zwycięstwie. Stal już się utrzymała, a Radomiak robi wszystko jak co sezon, żeby nie awansować. To będzie jak końcówka meczu Polska - Japonia na MŚ.

under46 - 21 marca 2019, 18:50:57 - *.unknown.vectranet.pl
W Radomiu każdy wynik możliwy. Będę, zobaczę, ocenię. Pewnie wygrają, żeby cały czas wzbudzać nadzieję na awans. A czy chcą awansować tak naprawdę ? To tylko Pan Sławek i Pan Gil wiedzą. I piłkarze.

Stary - 21 marca 2019, 19:00:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

zks - 21 marca 2019, 20:13:25 - *.mtm-info.pl
jedno jest pewne w tej kolejce porazka siarki z gryfem w tarobrzegu juz sie pogodzili ze spadkiem wiedza ze nic ich nie uratuje .Wiem wiem zostało jeszcze sporo kolejek do konca ale siarka jest zbyt słaba piłkarsko zeby nagle gromadzic punkty.Bylem na derbach i widziałem ,stalowa zagrala tragicznie a mimo to wygrała ,siarka przez 90 minut nie zrobila nawet jednej akcji

Rks1910r - 21 marca 2019, 21:35:06 - *.unknown.vectranet.pl
Ciekawe jak sobie poradzi Widzew?? Każdy pisze że Radomiak odpuszcza itp. I że Widzew zjada tą ligę ! A mi się wydaję że będą niespodzianki w tym sezonie i że awansuje Bełchatów, Grudziądz i może Radomiak lub Widzew?

cc - 22 marca 2019, 9:36:36 - *.net.hlg.com.pl