30 marca 2019, 15:58:30 - maciejko
Gol Martina Kobylańskiego

Martin Kobylański strzelił gola dla SC Preußen Münster 06 w przegranym 2-3 (0-1) meczu 31. kolejki niemieckiej 3. Ligi z FC Würzburger Kickers. Polak, dla którego było to ósme ligowe trafienie w sezonie, wszedł na boisko w 51. minucie w miejsce Kevina Rodriguesa-Piresa.

30 marca 2019, 14:00 - Würzburg (Flyeralarm Arena)
FC Würzburger Kickers 3-2 SC Preußen Münster 06
Caniggia Elva 43, Patrick Breitkreuz 52, Dominic Baumann 78 - Cyrill Akono 57, Martin Kobylański 82

żółte kartki: Daniel Hägele, Fabio Kaufmann, Dominic Baumann - Benjamin Schwarz, Maximilian Schulze Niehues, Martin Kobylański, Fabian Menig.

sędziował: Marcel Gasteier (Nadrenia).
widzów: 4807.

SC Preußen Münster 06 zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 41 punktów.

elo - 30 marca 2019, 17:48:13 - *.111.247.127