31 marca 2019, 15:28:07 - dagazka
Gol Adriana Mierzejewskiego w debiucie w Chongqing

Adrian Mierzejewski zdobył bramkę w swoim pierwszym występie w barwach Chongqing SWM, a jego drużyna wygrała 1-0 (1-0) z Shenzhen FC w meczu 3. kolejki chińskiej ekstraklasy. 32-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie.

31 marca 2019, 13:35 - Chongqing (Chongqing Olympic Sports Centre)
Chongqing SWM 1-0 Shenzhen FC
Adrian Mierzejewski 21

żółta kartka: Jin Qiang (Shenzhen).
czerwone kartki: Fernandinho (63. minuta, Chongqing, za brutalny faul) - Ge Zhen (80. minuta, Shenzhen, za brutalny faul).

sędziował: Ma Ning.

Chongqing ma cztery punkty i zajmuje siódme miejsce w lidze.

Zaja - 31 marca 2019, 15:30:28 - *.237.224.134
Sedzia kalosz

AveOKS - 31 marca 2019, 16:40:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mam nadzieję, że Adrian zakończy karierę w STOMILU! Pozdrowienia z Olsztyna Adrian tylko Stomil!

Kol - 31 marca 2019, 17:25:38 - *.dynamic.chello.pl
Ktoś wie ilu z Schenzen? Słyszałem że podróż z przygodami. Prawda czy farmazon?

Tępy kibol - 31 marca 2019, 17:27:02 - *.ssp.dialog.net.pl
Ilu kibiców gości?

P - 31 marca 2019, 17:27:14 - *.160.c94.petrotel.pl
A czemu zaczął grać dopiero od 3 kolejki?

gregor - 31 marca 2019, 17:33:56 - *.51.20.135
Ta liga naprawde jest cienka, wystarczy sprawdzić wyniki chińskich drużyn w ichniejszej Lidze Mistrzów i 3 obcokrajowców w 11stce tego za bardzo nie zmienia.

kolo - 31 marca 2019, 19:07:27 - *.dynamic.chello.pl
kibiców gości 846, co jest słabym wyjazdem jak na warunki chińskie

starotysk - 1 kwietnia 2019, 1:12:29 - *.as43234.net
kolo weź poprawkę, że jednak mieli półtorej tysia kilosów do zrobienia. W chińskich warunkach, gdzie do samolotu wsiądziesz tylko z odpowiednią ilością punktów lojalności do partii. Nie wiem jak sytuacja samochodowo-autobusowa.

Betony - 1 kwietnia 2019, 4:08:02 - *.62.52.11
Lol, Jakie znowu punkty lojalności. Tyle zazwyczaj lividit kibiców gości jest na wyjazdach.

Xxx - 1 kwietnia 2019, 8:09:36 - *.centertel.pl
Do kadry za Ziela🥳

solu - 1 kwietnia 2019, 8:30:48 - *.spi.net.pl
Kol tak masz rację z przygodami ... łapali pokemony przed stadionem i trafili na abrakadabre

BOT - 1 kwietnia 2019, 8:46:58 - *.146.54.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Betony Chiny postanowiły wdrożyć czarne wizje Orwella i obywatele otrzymują punkty, po zgromadzeniu których mogą korzystać z pociągów itd. Już 20 mln (przynajmniej) Chińczyków ma zakaz korzystania z publicznego transportu.

MaTeUsz - 1 kwietnia 2019, 10:20:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdyby Kei wykorzystał 2 sytuacje z pierwszej połowy to Shenzhen wygrałoby. Najpierw w 15 min strzelił tuż obok słupka a następnie, w 31 min minął obrońcę (Chen) i w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza. Dodam, ze w 55 min sędzia gwizdnął spalonego, którego nie było. Zhen był pol metra za obrońcą. Ale liniowy podniósł chorągiewkę ... szkoda.

LEON - 2 kwietnia 2019, 16:17:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl