19 października 2019, 16:30:08 - maciejko
Gol i zmarnowany rzut karny Dawida Kurminowskiego w rezerwach Žiliny

Dawid Kurminowski strzelił gola dla rezerw MŠK Žilina w przegranym 1-2 (0-2) meczu 14. kolejki drugiej ligi słowackiej z MFK Tatran Liptovský Mikuláš. Dla Polaka, który rozegrał cały mecz, był to dziewiąty ligowy gol w tym sezonie. 20-letni napastnik nie wykorzystał także rzutu karnego dla swojej drużyny,

19 października 2019, 14:30 - Liptowski Mikułasz (Štadión Liptovský Mikuláš)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš 2-1 MŠK Žilina B
Ivan Lišivka 12, Marek Bobček 17 - Dawid Kurminowski 81

żółte kartki: Patrik Gábriš - Samuel Suľa.

sędziował: Pavol Greško.
widzów:: 514.

W 59. minucie Dawid Kurminowski (Žilina B) nie wykorzystał rzutu karnego.

Asystentem trenera rezerw Žiliny jest były zawodnik polskich klubów Pavol Staňo.

Žilina B zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów.

Gerwazy - 19 października 2019, 18:12:09 - *.147.38.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl