[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


6 listopada 2019, 13:47:14 - kula1
eME: Walerian Gwilia w kadrze Gruzji

Walerian Gwilia z Legii Warszawa został powołany na listopadowy mecz eliminacji mistrzostw Europy ze Szwajcarią (15 listopada o 20:45, Sankt Gallen) oraz towarzyski mecz z Chorwacją (19 listopada o 18:00, Pula). Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock) znalazł się na liście rezerwowej.

W kadrze znalazł się również Waleri Kazaiszwili (niegdyś Legia Warszawa). Na liście rezerwowej jest natomiast Luka Zarandia (dawniej Arka Gdynia).

Tychy - 6 listopada 2019, 15:23:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Słaba ta kadra jak powoluja glebokie rezerwy sredniaka ligowego.

Arek - 6 listopada 2019, 22:59:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale żadnego dzbana z Tychów nie powołali. Ciekawe dlaczego?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas