4 czerwca 2020, 12:36:39 - dkelman
24. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 24. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 6-7 czerwca.

6 czerwca (sobota):

Lech II Poznań - Pogoń Siedlce, godz. 12:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).
Legionovia Legionowo - Elana Toruń, godz. 16:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola, godz. 17:40, sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok).

7 czerwca (niedziela):

Stal Rzeszów - Widzew Łódź, godz. 13:05, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice, godz. 16:00, sędzia: Marek Śliwa (Kielce).
Olimpia Elbląg - Resovia, godz. 16:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków, godz. 16:00, sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń).
Skra Częstochowa - GKS Katowice, godz. 17:30, sędzia: Jacek Lis (Katowice).
Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo, godz. 18:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

źródło: własne / PZPN

JWP87 - 4 czerwca 2020, 12:52:12 - *.play-internet.pl
Widzew tylko zwycięstwo...
TYLKO WIDZEW ŁÓDŹ RTS !!!!!!!!

Xyz - 4 czerwca 2020, 12:54:40 - *.play-internet.pl
Sędzia z Katowic w meczu Skra Częstochowa-GKS Katowice O co tu chodzi? GKS boi się Skry że wygra jak z Widzewem?

Maryjan72 - 4 czerwca 2020, 13:31:26 - *.ssp.dialog.net.pl
entliczek pentliczek zielony stoliczek ... sędzia z Katowic sędziuje mecz drużyny z Katowic :-)

inż. Mamoń - 4 czerwca 2020, 13:35:10 - *.ssp.dialog.net.pl
Zaczęło się ... wałkowanie

cnn - 4 czerwca 2020, 13:36:05 - *.225.207.54 (*.254.219.246)
Sedzia okreg Katowice. Ludzie myslcie troche , a jak kibicuje Brudnym sasiadom ?
Co za patologia tu sie wpisuje , szkoda bo niekiedy ktos cos mądrego skrobnie .

Zajmon Leg - 4 czerwca 2020, 13:37:58 - *.147.100.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Xyz
Derby więc sedzia z tego samego regionu ale faktycznie moglby byc z Bytomia albo Bielska dla spokoju.

PogońGrodz - 4 czerwca 2020, 13:44:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jwp87 ty a to wczoraj to co amatorzy z Czestochowy ich pokonali Po co to to gra Koszulki niech oddają meczowe za takie wyniki

jo - 4 czerwca 2020, 13:56:27 - *.centertel.pl
Sędzia meczu Skra - GKS podobno jest z Szopienic (na nieszczęście GieKSy). Kumaci wiedzą o co chodzi :-0

Kibic - 4 czerwca 2020, 15:16:44 - *.nette.pl
Jaka kara dla Tarnowskiego za mecz Katowice - Łęczna? Przesmycki jeszcze pracuje, czy dymisja? Sędziowie nie dojechali po przerwie COVID-19.

łks-fan - 4 czerwca 2020, 15:47:55 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Widzew przegra ze Stalą i bezpośredni awans zacznie się wymykać z rąk, więc derbów nie będzie.

gienadij - 4 czerwca 2020, 16:52:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wbrew pozorom bardzo ciekawa kolejka . Hit w Rzeszowie, jesli chodzi o awanse , ale na dnie tabeli jest jeszcze ciekawiej. Brak zwycięstwa Elany oznacza ogromne problemy, ale Legionovie mało to "mierzi",Znicz, Pogon, Garbarnia i Górnik tez cieżko oddychaja oj bedzie sie działo.!

PM - 4 czerwca 2020, 17:39:33 - *.dynamic.chello.pl
Lech II 2-1 Pogoń
Legionovia 0-0 Elana
Górnik Łęczna 0-0 Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów 0-0 Widzew
Garbarnia 0-1 Górnik Polkowice
Olimpia 2-2 Resovia
Błękitni 2-1 Znicz