9 sierpnia 2020, 22:55:40 - gabrielba
Porażka drużyny Przemysława Szymińskiego w pierwszym meczu II rundy baraży o awans do Serie A

Frosinone Calcio, którego zawodnikiem jest Przemysław Szymiński, przegrało 0-1 (0-0) z Pordenone Calcio w pierwszym meczu drugiej rundy baraży o awans do włoskiej Serie A. Polak spędził mecz na ławce rezerwowych.

9 sierpnia 2020, 21:00 - Frosinone (Stadio Benito Stirpe)
Frosinone Calcio 0-1 Pordenone Calcio
Luca Tremolada 82

żółte kartki: Camillo Ciano - Leonardo Candellone, Tommaso Pobega.

sędziował: Luca Massimi (Termoli).

Mecz bez udziału publiczności.

Rewanż odbędzie się 12 sierpnia o godz. 21:00. W drugiej parze AC Chievo Verona gra ze Spezia Calcio. W pierwszym meczu Chievo wygrało 2-0. Drugi odbędzie się 11 sierpnia.

Jeśli zespół Szymińskiego pokona w dwumeczu Pordenone Calcio, to zagra w finałach baraży. Pierwszy mecz będzie miał miejsce 16 sierpnia, a spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane 20 sierpnia.

cool - 9 sierpnia 2020, 23:07:26 - *.adsl.inetia.pl