12 sierpnia 2020, 22:53:48 - dagazka
Drużyna Przemysława Szymińskiego w finale baraży o Serie A

Frosinone Calcio, którego barwy reprezentuje Przemysław Szymiński, wygrało z Pordenone Calcio 2-0 (2-0) w rewanżowym meczu II rundy baraży o grę w Serie A i awansowało do finału. W pierwszym spotkaniu zespół Polaka przegrał 0-1.

12 sierpnia 2020, 21:00 - Udine (Dacia Arena)
Pordenone Calcio 0-2 Frosinone Calcio
Camillo Ciano 7, Andrija Novakovich 15

żółte kartki: Michele Camporese, Riccardo Bocalon - Nicolas Haas.

sędziował: Manuel Volpi (Arezzo).

Mecz bez udziału publiczności.

Szymiński rozegrał całe spotkanie. Jego drużyna w finale (16 i 20 sierpnia) zagra ze zwycięzcą drugiego dwumeczu - Spezia Calcio.

mati - 12 sierpnia 2020, 23:01:02 - *.dynamic.chello.pl
1-0 na wyjeżdzie nic nie znaczy. Może bedzie kolejny grający polak w Serie A.

dr Witkacy - 12 sierpnia 2020, 23:24:25 - *.fixed.kpn.net
Cóż to będzie za ekscytujący finał baraży! Kanarki czyli Frosinone Calcio kontra mistrz z 1944 r. Spezia 1906. Ależ dramaturgii rozgrywkom dodają te baraże! Świetny pomysł włodarzy włoskiej piłki oraz oraganizatorów rozgrywek! Spezia odrobiła wydawałoby się niemożliwe straty z żądną awansu Chievo z miasta Romeo i Julii. Coś fantastycznego. Z ogromnymi emocjami i niecierpliwością oczekuje finału! Kochani ,pora się kłaść.Wpadam w objęcia Morfeusza...Dobranoc Przyjaciele,wspaniali ludzi,eksperci oraz czytelnicy tego zacnego portalu! Dobrej nocy Wam życzę ! Śpijcie spokojnie !

Ukasz - 13 sierpnia 2020, 5:10:14 - *.dynamic-4-waw-k-1-0-0.vectranet.pl
Jakaś stacja TV pokaże finał baraży??? Eleven???

SerieB - 13 sierpnia 2020, 7:34:24 - *.31.38.32
Ciekawa sytuacja była w drugim dwumeczu. Spezia przegrała na wyjeźdźzie 0:2, po czym wygrała u siebie 3:1 i to ona awansowała. To we Włoszech inaczej są liczone wyniki dwumeczów?

Witkowski - 13 sierpnia 2020, 8:15:31 - *.centertel.pl
@SerieB
W tych barażach rzy remisie w dwumeczu awansuje ten, kto był wyżej w tabeli, bez grania dogrywki i bez zasady bramek na wyjeździe.