21 października 2020, 10:07:31 - bartekwr9
Manuel Schüttengruber sędzią meczu Polska - Ukraina

Austriak Manuel Schüttengruber został wyznaczony na sędziego głównego towarzyskiego meczu reprezentacji Polski z Ukrainą, który zostanie rozegrany 11 listopada o godz. 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Na liniach pomagać mu będą Roland Brandner i Roland Riedel, natomiast sędzią technicznym będzie Christopher Jäger.

źródło: PZPN

Lelek - 21 października 2020, 10:36:44 - *.giganet.net.pl
po co takie mecze grać bez sensu

lobo - 21 października 2020, 10:40:07 - *.dynamic.chello.pl
skład ze zmianami: Skorupski - Czerwiński, Bochniewicz, Walukiewicz, Puchacz ('60 Reca) - Szymański ('60 Grosicki), Góralski, Linetty ('75 Moder), Karbownik ('60 Rybus) - Milik ('60 Klich), Piątek

scout - 21 października 2020, 10:48:16 - *.dynamic.chello.pl
dobre to mosz ale z prawej Bereszyński a 2 polowe Drągowski

ko - 21 października 2020, 11:39:36 - *.dynamic.chello.pl
Drągowski na prawej to słaby pomysł

Statystyk - 21 października 2020, 11:59:33 - *.146.175.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ukraińskie drużyny zawsze przegrywają, gdy sędziuje im ten arbiter.

bb - 21 października 2020, 12:08:36 - *.219.110.214.devs.futuro.pl
Zemści się za Wiedeń 1683!

sss - 21 października 2020, 13:41:41 - *.153-254-62.static.virginmediabusiness.co.uk
@bb a co mysmy mu zrobili w 1683 ze ma sie mscic?

ups - 21 października 2020, 15:58:46 - *.dynamic.mm.pl
zamiast Milika i Piatka,w ataku sprawdzilbym Swiderskiego,Klimale,Bukse czy Niezgode lub Bialka

DGL - 21 października 2020, 16:21:55 - *.dynamic-4-waw-k-4-3-0.vectranet.pl
Zemsci sie za dwukrotny oklep w eliminacjach ojro

okudzawa - 21 października 2020, 17:54:25 - *.master.pl
Austriak rozsądzi Polsko - ukraiński spór o Małopolskę Wschodnią!
POLSKA GÓRĄ!

F - 21 października 2020, 20:20:34 - *.play-internet.pl
Mecz przyjaźni w Święto Niepodległości?

Pab(L)o - 21 października 2020, 23:30:29 - *.play-internet.pl
Zawsze to lepiej, że nie Schicklgruber...
@bb A to Turek, bałwanku?

Zielony - 22 października 2020, 1:55:41 - *.47.104.188.ipv4.supernova.orange.pl
Mocno muzyczna obstawa Riedel i Jager.

Nero - 22 października 2020, 10:11:23 - *.155.170.72.opto-tech.pl
Z największym wrogiem Polski w taki dzień wygrać to obowiązek.

. - 22 października 2020, 11:52:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No to na pewno zemści się za zwycięstwo Piasta z TSV Hartberg w II rundzie kwal. LE przed miesiącem.
@DGL: Nie dwukrotny, bo u nas było 0:0.