28 października 2020, 16:01:49 - dkelman
1/16 finału Fortuna Pucharu Polski - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 30-31 października.

30 października (piątek):

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice, godz. 12:30, sędzia: Jacek Lis (Katowice).
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Górnik Zabrze, godz. 18:00, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Sokół Ostróda - Warta Poznań, godz. 18:00, sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok).

31 października (sobota):

Świt Skolwin (Szczecin) - Cracovia, godz. 12:30, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Unia Janikowo - ŁKS Łódź, godz. 13:00, sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń).
Olimpia Grudziądz - Lechia Gdańsk, godz. 15:30, sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).
Pogoń Siedlce - Radomiak Radom, godz. 17:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Stal Mielec - Piast Gliwice, godz. 18:30, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).

źródło: własne / PZPN

Japcok - 28 października 2020, 16:03:18 - *.inter-sat.pl
Sędzia ze Szczecina sędziuje mecz w Szczecinie? No spoko ;)

mmmmm - 28 października 2020, 16:07:20 - *.dynamic.chello.pl
@Japcok
I w czym problem? Będzie robił wałki pod Świt na oczach kamer telewizyjnych i całej Polski? Czas skończyć z tym śmiesznym myśleniem, zwłaszcza w dobie pandemii

asa - 28 października 2020, 16:11:02 - *.dynamic.mm.pl
Zauwaz ze kazdy sedzia jest wystawiony blisko swojego miejsca zamieszkania, wyjatkiem jest Bartosz Frankowski z Torunia do Mielca. Reszta blisko domu, pewno ma to zwiazek z Covidem, mniej podrozowania

Japcok - 28 października 2020, 16:33:21 - *.inter-sat.pl
Do Szczecina jest bliżej z Poznania czy Bydgoszczy niż np. z Białegostoku do Grudziądza (o Toruń-Mielec nie wspominając), a porównywalnie do Olsztyn-Siedlce. Tylko wspominam

marecco - 28 października 2020, 16:37:14 - *.dynamic.mm.pl
japcok-on jest ze Szczecina fakt ale nie jest fanem miejscowych tylko cracovi czyli wszystko jest w porzadku.sedzia nie moze byc stronniczy dla gospodarzy .))))

tampam - 28 października 2020, 16:38:23 - *.centertel.pl
Aluszyk tak w ogole nie jest ze szczecina tylko z barlinka . Szczecin jest mu przypisany jako macierzysty okregowyZPN .

@Japcok - 28 października 2020, 17:20:37 - *.dynamic.chello.pl
skoro tak to pewnie biedna Cracovia przegra 0-5 po 4 karnych i 3 czerwonych kartkach

M. - 28 października 2020, 17:27:46 - *.dynamic.chello.pl
I na pewno po wałkach sędziowskich Świt ogra Cracovię. Czy wy naprawdę musicie robić teorie spiskowe w każdym aspekcie życia?

Sędzia - 28 października 2020, 18:32:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Od tego sezonu zmieniła się dieta sędziom tzn. Gdzie by nie pojechał zarobi tyle samo.. Czyli czy jest to 20 km czy aż 220 to ta sama wypłata.. Dlatego opłaca sie jeździć jak najbliżej..

mot - 28 października 2020, 19:37:42 - *.1.193.56
Najważniejsze pytanie czy będzie publiczność? A jeśli nie to czy będzie transmisja telewizyjna bądź stream?

witja - 28 października 2020, 20:17:10 - *.43.90.61.ipv4.supernova.orange.pl