28 stycznia 2021, 12:26:49 - mogiel
15. kolejka PKO Ekstraklasy - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 15. kolejki PKO Ekstraklasy, które zostaną rozegrane w dniach 29 stycznia - 1 lutego.

29 stycznia (piątek):

Zagłębie Lubin - Wisła Płock, godz. 18:00, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin, godz. 20:30, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).

30 stycznia (sobota):

Warta Poznań - Cracovia, godz. 15:00, sędzia: Paweł Gil (Lublin).
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
Górnik Zabrze - Lech Poznań, godz. 20:00, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

31 stycznia (niedziela):

Wisła Kraków - Piast Gliwice, godz. 15:00, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa, godz. 17:30, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

1 lutego (poniedziałek):

Stal Mielec - Śląsk Wrocław, godz. 18:00, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).

źródło: własne / PZPN

Boa - 28 stycznia 2021, 12:34:37 - *.internetdsl.tpnet.pl
A co to się stanęło, że Frankowskiego na mecz Legii nie dali ani na głównego, ani na VAR? I gdzie jest Myć? Jak się okazało, że jest "Misiem" (Macierewicz) Przesmyckiego to zniknął? xD

ja - 28 stycznia 2021, 13:09:56 - *.internetdsl.tpnet.pl
Marciniak sedziuje legię, czyli w Warszawie spokojni o wygraną.

typ - 28 stycznia 2021, 15:23:18 - *.dynamic.chello.pl
do ja - ze Stalą też sędziował...........

Chopin - 28 stycznia 2021, 15:34:34 - *.20-3.cable.virginm.net
Zagłębie L-Wisla Pł. 1-0
Górnik Z-Lech P. 2-1
Raków-Pogoń 1-3
Warta-Cracovia 1-0
Stal M-Śląsk 0-1 obstawiać nie bać sie kto ryzykuje ten pije sampany..

medalik111 - 28 stycznia 2021, 15:49:00 - *.dynamic.chello.pl
Oooo...Przybył ma przypilnować wyniku w Bełchatowie. Remis pewny.

fansport - 28 stycznia 2021, 17:25:55 - *.dynamic.chello.pl
dobra obsada sędziowska, to połowa sukcesu, nie życzę sobie frankowskiego, gila, lasyka, w sumie marciniak też tak sobie, a niewątpliwie najgorszy frankowski, on już nigdy nie powinien nam sędziować.

Zajmon Leg - 28 stycznia 2021, 18:32:40 - *.204.49.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gil i Lasyk sa dla Legii calkiem dobrzy, najgorszy bez wątpienia Frankowski. Nawet z Mielcem dal im karnego ktorego nie musiał dyktowac.

xxx - 28 stycznia 2021, 18:51:32 - *.9.125.222
Wam tylu sędziów dało tyle karnych, których nie musieli dyktować, że szkoda gadać. A potem w eliminacjach do pucharów zonk, bo tam nie gwiżdżą pod Legię i baty od nauczycieli i sprzedawców bananów z San Marino.

dobrytowar - 28 stycznia 2021, 20:31:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@xxx: jesteś dzbanem. Nie dziękuj.

@xxxx
Legia dostała 1 karnego! Amica 17. Najpierw sie orientuj a nie pitol glupot balwanie!

szK - 28 stycznia 2021, 22:16:16 - *.eaw.com.pl
Podbeskidzie Legia 2:0

leon - 28 stycznia 2021, 23:14:38 - *.175.159.164.koba.pl
@xxx Tuman jesteś! Legia nie dostaje karnych. Sędziowie owszem pomagają jej, ale karnych nie dają. najpierw sprawdz jak nie jesteś zorientowany. Pomagają nie tylko sędziowie ale i związek przykład: "sędzia" Marciniak i wyniki Legii w jego meczach. Dlaczego to on musi sędziować akurat mecz w Bielsku w niedziele??

dino (L) - 29 stycznia 2021, 8:07:07 - *.vtelecom.pl
@leon
W tym sezonie Marciniak prowadził 2 mecze Legii ten z Pogonią 0-0 i z Lechem 2-1 prowadził też 2 mecze Podbeskidzia też zremisowany i zwycieski ale pomoc co byśmy bez niego zrobili. Oczywiście widzący wszędzie spiski twierdzą że w meczu z Lechem zwycieski gol padł w 95 minucie ale cóż trudno niektórym poradzić sobie z wielkością Legii coś jak fansportowi z wielkością Lewandowskiego

kaja - 29 stycznia 2021, 10:11:10 - *.static.ip.netia.com.pl
Znów te same nazwiska. Nie ma innych sędziów młodych,perspektywicznych a nie tylko te same gęby.Pozdrawiam

Joszko - 29 stycznia 2021, 11:47:05 - *.centertel.pl
Super ze Podbeskidzie zaczyna ze slabeuszem na początek.

Neutral60 - 29 stycznia 2021, 16:48:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rozpoczyna się nowy sezon kolumbijskiej telenoweli .Znowu Szymek sędziuje mecz chłopców ze stolycy a mecz Kolejorza kwiatek ze stolycy .Boniek zajmuje się tylko kadrą.

on - 29 stycznia 2021, 17:47:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl