Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa, godz. 19:00

Wisła Płock - Lechia Gdańsk, godz. 18:00
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin, godz. 20:30

Legia Warszawa - Wisła Kraków, godz. 15:00 - transmisja w TVP Sport
Pogoń Szczecin - Warta Poznań, godz. 17:30
Lech Poznań - Stal Mielec, godz. 20:00

3 maja (poniedziałek):

Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15:00
Cracovia - Górnik Zabrze, godz. 17:30

Zaległe spotkanie 23. kolejki Stal Mielec - Raków Częstochowa zostanie rozegrane 5 maja o godz. 19:00.

Jarek - 15 kwietnia 2021, 11:44:17 - *.136.138.47
Prawdziwe derby Polski o normalnej porze na nic cienka Premiership , na nic 4 liga Bundesliga . Będzie się działo Legia - Wisła 3-3(2-0) Był taki mecz, legioniści znokautowani w 7 minut.To był najlepszy mecz od dekady na Łazienkowskiej.

fansport - 15 kwietnia 2021, 11:53:00 - *.dynamic.chello.pl
najwłaściwszy mecz do pokazania, to jedynie mecz legii, która zasługuje najbardziej na pokazanie, więc wybór bardzo dobry.

K - 15 kwietnia 2021, 12:55:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
heniu,
Przy tej degrengoladzie jaką mają w ostatnich tygodniach w Mielcu, to Raków nawet skacowany może tam jechać a i tak nie powinien mieć problemu z zapunktowaniem.

Max - 15 kwietnia 2021, 14:33:49 - *.204.3.29.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Mielec a raczej zarząd i rządzący w ciagu 4- 5 miesięcy zepsuł wizerunek na jaki pracował przez ostatnie kilka lat. Porażka. II składem Raków może z nimi wygrać aktualnie.

Antos - 15 kwietnia 2021, 15:51:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co to za swieto ze meczu nie ma 2 maja? Swieto jest 3 maja

Zajmon Leg - 15 kwietnia 2021, 16:56:29 - *.146.228.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl