5 maja 2021, 3:58:27 - mogiel
LM CONCACAF: Bramka Kacpra Przybyłki

Kacper Przybyłko zdobył bramkę dla amerykańskiego Philadelphia Union w zremisowanym 1-1 (0-1) rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów CONCACAF przeciwko innej amerykańskiej drużynie - Atlanta United. Polak ma już na koncie pięć bramek w tej edycji rozgrywek i jest liderem tabeli strzelców. W pierwszym meczu padł wynik 3-0 dla zespołu z Pensylwanii, co oznacza awans drużyny Przybyłki do półfinału rozgrywek.

5 maja 2021, 2:00 - Chester (Subaru Park)
Philadelphia Union 1-1 Atlanta United
Kacper Przybyłko 88 - Santiago Sosa 45

żółte kartki: Jack Elliott, Jamiro Monteiro, Olivier Mbaizo, Matthew Real - Marcelino Moreno.

sędziował: Armando Villarreal (USA).

Polski napastnik rozegrał pełne spotkanie.

Philadelphia w półfinale (10-12 sierpnia i 14-16 września) zmierzy się z lepszym z pary Portland Timbers (USA) - Club América (Meksyk). W pierwszym meczu tej rywalizacji padł wynik 1-1.

MM. - 5 maja 2021, 4:09:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejna bramka Kacpra! Jak to nie liga to puchary

ANALfabeta - 5 maja 2021, 6:58:51 - *.play-internet.pl
O, widzę, że nawet Sosa przyjechał obejrzeć Kacpra. A, że najlepiej widać z perspektywy murawy, to wszedł na boisko i nawet strzelił gola.

hehe - 5 maja 2021, 9:36:47 - *.228.182.251
Montana jest zdziwiony, że Sosa przyjechał do USA...

klinsi - 5 maja 2021, 11:18:24 - *.static.chello.pl
Tony Montana z Człowieka z Blizną??

co jest? - 5 maja 2021, 11:33:14 - *.centertel.pl
W tej Ameryce to futbol musi stać na dość dyskusyjnym poziomie... Przybyłko odbił się od 2. Bundesligi, a tam gwiazdorzy.

KKK - 5 maja 2021, 12:27:12 - *.180.165.10
Nie ma się co podniecać, akcja i bramka wygląda jak z meczu oldbojów.

Zes - 5 maja 2021, 12:48:39 - *.hsd1.il.comcast.net
Może i MLS nie jest potęga ale jakoś z ekstraklasy zawodników nie biorą na pęczki ....czyli ekstraklapa jest jeszcze gorsza

grzechuleg - 5 maja 2021, 13:00:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Jaka Montana ? Nie wiem o co wam chodzi ?

mls - 5 maja 2021, 13:52:08 - *.dynamic.chello.pl