10 maja 2021, 14:00:25 - maciejko
Gol Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski strzelił gola dla Shanghai Shenhua w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 4. kolejki chińskiej ekstraklasy z Hebei FC. Dla Polaka, który w przerwie zmienił Alexandra N'Doumbou, było to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.

10 maja 2021, 12:00 - Jiangyin (Jiangyin Sports Park Stadium)
Hebei FC 1-1 Shanghai Shenhua
Hu Rentian 5 - Adrian Mierzejewski 90

żółte kartki: Yao Xuchen, Samir Memišević, Zhang Chengdong - Yu Hanchao.

sędziował: Du Jianxin.

Shanghai Shenhua jest liderem grupy B z ośmioma punktami.

fasd - 10 maja 2021, 14:02:27 - *.static.ip.netia.com.pl
Przydalaby sie transmisja ligi chinskiej, tym bardziej ze w Polsce mecze ogladac transmisje 2 ligi... algierskiej czy marokanskiej.

Cowie - 10 maja 2021, 14:34:21 - *.dynamic.chello.pl
niedawno była w Polsacie pokazywana (w zeszłym roku bodajże)

Ars Węgier - 10 maja 2021, 14:40:58 - *.31.17.173.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Panie Adrianie za tę bramkę, ale bardziej ciekawi mnie czy przyjął chińską szczepionkę czy miał możliwość odmowy. Być może polska dyplomacja powinna wywalczyć możliwość zaszczepienia Pana Adriana, jedną z czterech szczepionek, które są aktualnie dostępne w Polsce.

fasd - 10 maja 2021, 14:55:38 - *.static.ip.netia.com.pl
@Bolo Gdzie lige chinska mozna ogladac legalnie w necie? prosze o namiary

fasd - 10 maja 2021, 15:18:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@fasd jest kanał na yt gdzie pokazują całe mecze, pozdrawiam.

fansport - 10 maja 2021, 15:27:14 - *.dynamic.chello.pl
takie shenhua spokojnie by sobie z piastem poradziło.

Betony - 10 maja 2021, 17:02:35 - *.184.196.40.ipv4.supernova.orange.pl
A czemu miałby nie przyjąć chińskiej szczepionki? Zaszczepiono nimi (producentów jest dwóch) juz kilkaset milionów ludzi, a w samych Chinach szczepień wykonano ponad 300 milionów. Pracuje w Chinach, Chiny uznają tylko swoje szczepionki, żadna z uznanych w Polsce nie pomogłaby mu wjechać do Chin w przypadku wyjazdu.

Tk - 10 maja 2021, 17:33:15 - *.dynamic.chello.pl
Spokojnie to by sobie poradzili z całą ekstraklasą

KaZ - 10 maja 2021, 17:35:20 - *.play-internet.pl
Gościu jak wino im starszy tym lepszy pewnie wielu wyśmieje , ale dałbym mu szansę w reprezentacji ... Wystarczy zobaczyć kilka jego meczy ...

Dżon - 10 maja 2021, 18:05:54 - *.10.29.106.ipv4.supernova.orange.pl
@Ars Węgier, @Betony: Po przeterminowane preparaty z drugiej ręki z Polski może udać się do Indii.

Znawca - 10 maja 2021, 22:22:36 - *.78.246.69
Mierzej nie musi sie szczepic. Osoby z Olsztyna i Hrubieszowa mieszkajace w Chinach sa wylaczone z programu i sa pod osobistym protektoratem cesarza Chin.

godosz - 10 maja 2021, 23:29:21 - *.icpnet.pl
Przy jego golu asystował Wsun huyw czay

kibol - 11 maja 2021, 8:15:29 - *.cust.static-ipl.aapt.com.au
Gdyby grał w MŚ, strzeliby wolnego z Senegalem.

Cowie - 11 maja 2021, 13:24:19 - *.dynamic.chello.pl
to może by cofnąć czas i przywołać tamten turniej

Arek - 13 maja 2021, 5:22:31 - *.146.230.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak mogło być 0:1 do przerwy jak zawodnik gości strzelił bramke na 1:1 w 90 minucie? Dziwna ta liga.