13 maja 2021, 12:32:12 - dkelman
30. kolejka Fortuna I ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 30. kolejki Fortuna I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 14-16 maja.

14 maja (piątek):

Arka Gdynia - Resovia, godz. 20:40, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).

15 maja (sobota):

Miedź Legnica - GKS Tychy, godz. 12:40, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Górnik Łęczna - Odra Opole, godz. 16:00, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stomil Olsztyn, godz. 17:00, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec, godz. 17:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Korona Kielce - GKS Bełchatów, godz. 17:00, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).

16 maja (niedziela):

Widzew Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 12:40, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz, godz. 19:10, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź, godz. 19:30, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).

źródło: własne / PZPN

myciadełko - 13 maja 2021, 12:35:06 - *.interkar.pl
No widzę ze sama "ŚMIETANKA" z ekstraklasy zesłana do 1 ligi.

Radom - 13 maja 2021, 13:15:31 - *.play-internet.pl
W Radomiu obstawiam niestety remis. Radomiak pomimo wyraźnej przewagi przegrał ze Słoniami, a Sandecja w gazie i bez porażek. Mecz prawdy.

max - 13 maja 2021, 14:13:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ale jaja. Na tak kluczowy mecz jakim jest spotkanie Miedź-GKS wysyłają Zbigniewa D. Przecież w ciemno można obstawiać wszystkie pieniądze, że wygra Miedź. Ten pan wyjątkowo perfidnie gwiżdże przeciwko Tychom
Chyba nawet obstawię karnego dla Miedzi, bo to pewniak.

varadi - 13 maja 2021, 15:39:36 - *.play-internet.pl
Prasa donosi i konflikcie w szatni Widzewa. Zawodnicy maja ponoć dość Robaka z 60 tys miesiećznie, który wchodzi tylko na końcówki i nic nie daje zespołowi . Jak dobrze , że Miedż go nie wzięła

Tom - 13 maja 2021, 15:45:09 - *.146.65.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Radomiak:Sandecja 3:0;

Tom - 13 maja 2021, 15:48:39 - *.146.65.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Radomiak po wczorajszym blamażu z BBTN wszystkim rywalom do końca rundy spuszcza lanie.

Sand75 - 13 maja 2021, 16:31:34 - *.218.117.128
Tak, tak, bardzo boimy się Potężnego Radomiaka. Nie zlejcie nas przypadkiem za mocno, proszę.

RRR - 13 maja 2021, 20:57:45 - *.elisa-mobile.fi
Radomiak to zaczyt Radomiak to honor Radomiak to potęga Radomiak to duma Radomiak to przyszły Mistrz Polski Radomiak to brzmi dumnie! A co to są saczersi? Zna to ktoś?

Ted - 13 maja 2021, 21:26:54 - *.gdansk.vectranet.pl
Niech Radomiak we wszystkich meczach do końca rundy będzie górą.Wszakże na to zasługuje.

Olo - 13 maja 2021, 22:31:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ależ ten Radomiak na obrzydliwy herb, najładniejszy ma Arka.

Mastah - 14 maja 2021, 1:21:38 - *.sub-174-206-167.myvzw.com
Jest gdzieś pokazywany mecz Arka-Resovia? Wiem że jest na ipli ale nie mam vpnu na telefonie i nie mogę ogladnać. Myślałem żeby wolne z tyrki wziaść ale inny koleś mnie ubiegł i 4 litery zbite. Może chociaż jakaś relacja z radia? Pomóżcie panowie.

Kibic - 14 maja 2021, 1:53:01 - *.147.97.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl