25 maja 2022, 14:54:06 - mogiel
Ramowy terminarz I i II ligi oraz Pucharu Polski 2022/23

Ustalony został ramowy terminarz Fortuna I ligi, eWinner II ligi i Fortuna Pucharu Polski na sezon 2022/23.

1/16 finału - 19 października
1/8 finału - 9 listopada (terminy rezerwowe - 16 listopada i 8 lutego)
1/4 finału - 1 marca
1/2 finału - 5 kwietnia
finał - 2 maja (w Warszawie; na PGE Narodowym)

Superpuchar

9 lipca - termin do potwierdzenia

źródło: PZPN

mat - 25 maja 2022, 15:02:12 - *.dynamic.chello.pl
Finał PP w warszawie?! Innych wiosek z lepszą organizacją w tym kraju nie ma?

pat - 25 maja 2022, 15:07:16 - *.adsl.inetia.pl
Bełchatów organizował najlepsze finały PP.Powinniśmy wrócić do dobrych tradycji!

Rudy - 25 maja 2022, 15:15:33 - *.138.168.217-rev.hti.pl
Puchar Polski w Gdańsku, Chorzowie, Wrocławiu.

miedziak - 25 maja 2022, 15:15:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ pat.To niech miasto Bełchatów teraz Podziekuje sponsorom ,że nie utrzymali zespołu w lidze,tylko się wycofał!. ..

Hubert - 25 maja 2022, 15:16:44 - *.204.32.206.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I znow w Warszawie wszystko aby nie to !!! Z daleka od niej

Kibic Wisł - 25 maja 2022, 15:29:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Finał Pucharu Polski: Wisła Kraków-Rakow Częstochowa 1:1 karne-8:7. Bramki Manu 90+8-karny, Ivi Lopez 90+3. Najlepszy finał w historii Pucharu Polski bo dwie bramki zostaną strzelone w doliczonym czasie. Raków strzeli ostatnia akcja meczu Wisła przeprowadza kontrę i sędzia dyktuje jedenastke na faul na Manu i sam poszkodowany zamienia karnego na bramke. Dogrywka bez bramek i Wisła wygrywa w karnych

Warszawiak - 25 maja 2022, 15:32:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super finał tradycyjnie w Warszawie w naszym mieście! To już tradycja 2 maja 2023 na Narodowym o 16 finał Pucharu Polski

lelo - 25 maja 2022, 15:33:54 - *.174.163.48
Dobry terminarz dla Wisły.

No - 25 maja 2022, 15:45:57 - *.30.96.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kibice Wisły muszą sobie znaleźć jakies zajecie na te 3 miesiące w zimie

varadi - 25 maja 2022, 16:39:00 - *.play-internet.pl
Nie wiedziałem że z drugiej ligi zawodnicy grają na mistrzostwach świata w Katarze i dlatego muszą skończyć rozgrywki przed 15 listopada

oldboy - 25 maja 2022, 16:46:31 - *.147.100.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@varadi - nie o zawodników tu chodzi. PZPN funduje wszystkim trenerom, prezesom i masażystom II ligi
udział w MŚ w Katarze. Niech się uczą i oby polskie ligi po tym "szkoleniu" stała się czołową w Europie.

Barça - 25 maja 2022, 17:00:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
2 m-ce wolnego ,to jakiś żart i to w najlepszym okresie kiedy pogoda jest dobra do grania,a jesienią/zimą będą mecze przekładane, bo zła pogoda.

Zdziwiony - 25 maja 2022, 19:15:51 - *.centertel.pl
Kolejny raz PZPN ustala mecze podczas okienka na reprezentacje. Znowu będą przekładać mecze z powodu wyjazdu trzeciego bramkarza na kadrę Biedastanu U-17.
Czy nie można przynajmniej w 1L zrezygnować z kolejek ligowych podczas przerwy na kadrę?

MM. - 25 maja 2022, 19:53:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zdziwiony gdzie lezybl biedastan i kto tam niby gra

tellchar - 25 maja 2022, 20:20:50 - *.ssp.dialog.net.pl
@Barca - gdzie Ty widzisz miesiące wolnego w okresie dobrej pogody?
@Zdziwiony - i cała kolejka ma być w środku tygodnia z powodu tego jednego bramkarza? To już lepiej przekładać pojedyncze mecze.
Poza tym terminarz 1 ligi koliduje tylko z 2 oknami reprezentacji - 19-27.09.22 i 20-28.03.23

Kondix - 25 maja 2022, 20:51:20 - *.65.156.251
To kończenie rozgrywek przez I i II ligę tak wcześnie jest zupełnie bez sensu. Nikt tam na mundial nie pojedzie, a same mecze nie są konkirencją, bo kto ma przyjść na polskie stadiony ten i tak przyjdzie, bez względu na mecz Senegal-Katar

jarock - 25 maja 2022, 21:18:23 - *.icpnet.pl
Panie Kulesza ! Finał znowu u Trzaskowskiego ??? Po co była ta ściema ???

Witkowski - 26 maja 2022, 1:07:10 - *.dynamic.chello.pl
@tellchar
Nie no, bywały już przecież przypadki, że przekładano sześć, siedem, a nawet osiem meczów kolejki I ligi. Przecież to parodia komedii.

Witkowski - 26 maja 2022, 1:10:25 - *.dynamic.chello.pl
@tellchar
„terminarz 1 ligi koliduje tylko z 2 oknami reprezentacji - 19-27.09.22 i 20-28.03.23”.
Nie no, nie koliduje akurat już z żadnymi oknami, z tymi też. Przyjrzyj się jeszcze raz. ;)

Only KSG - 26 maja 2022, 9:28:08 - *.176.231.11
Do kibic wisły: widzę że po spadku w Krakowie psychiatrzy będą mieli pełne ręce roboty...

Fourtynine - 26 maja 2022, 16:10:49 - *.adsl.inetia.pl
Puchar Polski: wszystkie drużyny, które grają powyżej szczebla wojewódzkiego, czyli cztery grupy III ligi, jedno-grupowa II liga, I liga i E-klasa ( powinno być to 7 × 18 = 126 drużyn ) oraz zwycięzcy pucharów wojewódzkich ZPN ( 16 ) powinni stanowić grono uczestników PP. Z liczby drużyn ( 142 ) wynika, że potrzebna byłaby runda wstępna oraz 1/64, 1/32, 1/16, 1/8 ( po jednym meczu w rundzie wstępnej i tych czterech, a więc pięć terminów latem/jesienią...); a na wiosnę dwumecze 1/4 i 1/2 oraz mecz finałowy na Narodowym ( czyli znów pięć terminów ). I wówczas byłyby to poważne rozgrywki, a nie "dziubanie" co dwa miesiące . Terminy można znaleźć, tylko trzeba chcieć. Pozdro dla rozsądnych.

tellchar - 26 maja 2022, 21:51:52 - *.ssp.dialog.net.pl
@Witkowski - dzięki za zwrócenie uwagi
@Fourtynine - OK, ale po co dwumecze w 1/4 finału? W 1/2 jeszcze rozumiem. I dlaczego tylko 16 drużyn z województw, skoro aż 72 będą z III ligi? To już sprawiedliwiej dać 32 z województw, skoro i tak będzie jakaś runda wstępna.

JACOB - 28 maja 2022, 21:56:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl