4 lipca 2022, 23:50:50 - euzi
eWinner II liga: Mecz Polonia - KKS 1925 14 września

Mecz 1. kolejki eWinner II ligi, w którym Polonia Warszawa zmierzy się u siebie z KKS-em 1925 Kalisz, został przełożony na wniosek gospodarzy. Spotkanie zostanie rozegrane 14 września o godz. 18:30.

Pierwotnie spotkanie zaplanowano na 17 lipca na godz. 13:00.

źródło: KKS 1925 Kalisz

wiesia - 4 lipca 2022, 23:57:31 - *.10.205.233
jeszcze liga sie nie zaczełą a juz przekladają mecze żenada

asfasf - 4 lipca 2022, 23:58:15 - *.236.132.121
hehe to ladnie ...

Kaliszak - 5 lipca 2022, 0:02:43 - *.dynamic.mm.pl
jaki powod przelozenia? To Lechowi nie przelozyli superpucharu 'bo nie' a tu juz w 1 kolejce przekladanie

m. - 5 lipca 2022, 0:25:36 - *.dynamic.chello.pl
Taki, że cztery tygodnie przerwy to troszkę mało dla trzecioligowców z zeszłego sezonu. O ile wiem, wszyscy beniaminkowie o to wystąpili.

Jddjdh - 5 lipca 2022, 6:08:05 - *.113.32.140
To jakiś żart ?

jac - 5 lipca 2022, 6:32:40 - *.play-internet.pl
Tak to jakiś żart . 4 tygodnie na przygotowanie do kolejnego sezonu to żart. Mam nadzieje że pozostali beniaminkowie też beda mieli przełożone mecze .

Kaka - 5 lipca 2022, 6:52:23 - *.play-internet.pl
Motor też ewentualnie mógłby się starać o przełożenie, że startował w barażach :D

el Chioco - 5 lipca 2022, 7:34:07 - *.centertel.pl
Żart to jest trzy miesiące przerwy w zimie i dwa w lecie. W krajach, gdzie się gra wiosna - jesień to normalne, że przerwa między rundami jest krótka lub jej nie ma. W Anglii, Hiszpanii czy Włoszech przerwy zimowej nie ma lub prawie nie ma. A u nas chłopaki od końca listopada do 3/4 stycznia nic nie robią, potem się za miesięczne przygotowania zabierają nie grając ligi, a w lecie miesiąc to żart. Może niech się z nauczycielami zamienią to będą mieli więcej wolnego.

obserwator - 5 lipca 2022, 7:52:17 - *.dynamic.mm.pl
A czy mają w Warszawie wymagane warunki na grę w 2 lidze, murawę i oświetlenie, widownię jak należy ?

d2bo - 5 lipca 2022, 8:16:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież na początku wieku to nawet Ekstraklasa musiała kończyć w połowie listopada i zaczynać potem w kwietniu. Dzisiaj to nie do pomyślenia. Pięć miesięcy przerwy! Teraz mają miesiąc w ESA i trochę więcej w niższych ligach. Amatorskie mają te 4-5 miesiące, a II liga to przecież liga bardziej przypominająca amatorską niż zawodową, to po co tych ludzi przemęczać. Można sobie ustawić kolejki do 17 grudnia, ale żeby potem nie było płaczów, że wszystko przekładane, bo śnieg zalega. Większość z was nie wierzy w zmiany klimatyczne, więc pewnie zakładacie, że śnieg będzie normalnie padał w Polsce w przyszłości.

kro - 5 lipca 2022, 9:10:14 - *.24.122.156.ipv4.supernova.orange.pl
bardzo dobrze. beniaminkowie i tak mają przerąbane zawsze, to tutaj jeszcze mają dużo krótszą przerwę od reszty ligi. mam nadzieję, że Siarce i Kotwicy też uda się przełożyć. Rezerwom Zagłębia taki start raczej na rękę, bo mogą dać pograć piłkarzom z pierwszego zespołu.

Boniek - 5 lipca 2022, 9:59:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie wiem kto wyliczył tutaj 4 tygodnie do przygotowań. 2 tygodnie temu to grali ostatnią kolejkę w lidze. Gdzie odpoczynek dla zawodników po sezonie? Polonia, Siarka i Kotwica zaczęły przygotowania 1 lipca, do meczu 2 tygodnie tak naprawdę. Gdzie przygotowanie fizyczne, gry kontrolne? 2 liga skończyła się 21-22 maj a nie 19 czerwca jak 3 ligi. Nie dziwię się, że wszyscy beniaminkowie chcą przełożyć mecze poza Zagłębiem bo tak jak napisał kro im to na rękę.

Polonista - 5 lipca 2022, 10:19:53 - *.41.231.18
Polonia skończyła sezon 18 czerwca. Cała II liga (oprócz barażów) miała wolne od 22 maja. Większość zespołów zaczynała swoje treningi do nowego sezonu, kiedy my dogrywaliśmy jeszcze sezon III-ligowy. Awans wywalczyliśmy w ostatniej kolejce, lekko ponad 2 tygodnie temu. Nasi piłkarze wrócili do treningów 4 dni temu, a mądry PZPN każe nam grać za 12 dni pierwszy mecz. Decyzję o przełożeniu mogą tylko krytykować ignorancji, którzy nie znają sytuacji. Swoją drogą mam nadzieję, że Siarka, Kotwica i rezerwy Zagłębia też przełożą swoje mecze.

S-WLKP - 5 lipca 2022, 11:07:06 - *.dynamic.mm.pl
Do bani, skoro Polonia się nie przygotowała to powinien być walkower dla KKS-u. I tu nie chodzi czy jest to Polonia, GKS ,Lecha Pogoń itp. I oczywiście odwrotnie gdyby KKS był nieprzygotowany to walkower dla Polonii.

normalny - 5 lipca 2022, 12:09:27 - *.dynamic.mm.pl
Ustalony terminarz dawno !Mecz z 16 przesunięto na 17 lipca, nie powinno być zmian i męczenia przeciwnej drużyny by grała dodatkowy mecz w tygodniu września na wyjeździe. Powinien być walkower ! Jakieś pomaganie Polonii, co to ma być ?

marco80 - 5 lipca 2022, 14:07:29 - *.146.33.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czytam i nie wierzę, czy to jest aż tak wielki ból .... aby czterech beniaminków z urzędu miało przesunięte o dwa tygodnie mecze? Gdzie równe szanse dla wszystkich...? Legia grając rok temu w pucharach miała kilka meczów przełożonych i mimo braku formy Ekstraklasa poszła im na rękę. Po co to halo, ludzie!!! Niech na boisku wygra lepszy ale niech wszyscy maja równe szanse!!!

Erwin - 5 lipca 2022, 14:14:13 - *.146.35.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
La cymu ino przekladuja co tom sie zadzieja

scorpio - 5 lipca 2022, 15:41:07 - *.dynamic.chello.pl
@marco80 Nic dodać. Zawiść niektórym odbiera nie tylko spokój ale i rozsądne myślenie.

obserwator - 5 lipca 2022, 16:12:18 - *.234.141.59
PZPN naważył piwa i teraz musi je wypić. Nie ma innej drogi, trzeba przełożyć mecze beniaminków, bo 4 tygodnie przerwy to zdecydowanie za mało. Cały problem wynika z dziwnego podejścia PZPNu do III ligi. Za rok znowu będą kończyli 18 czerwca, jakiś kryminał, sytuacja się powtórzy!

Astalavist - 5 lipca 2022, 22:29:47 - *.centertel.pl
PZPN odgórnie nie przełoży żadnego meczu.
Hutnik też chciał przełożyć bo mieli pierwotnie przygotowywać się pod 3 ligę, która rusza 2 tygodnie później, to PZPN stwierdził, że ewentualnie kluby mogą się dogadać między sobą i za obopólną zgodą przełożyć mecz.

KKS - 6 lipca 2022, 15:29:22 - *.dynamic.mm.pl
Nie podpalajcie się, KKS niedługo ogłosi wycofanie się z rozgrywek.