10 września 2022, 22:22:42 - euzi
Bramka Dawida Kownackiego

Dawid Kownacki strzelił gola dla Fortuny Düsseldorf w wygranym 3-1 (2-0) meczu 8. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z Hansą Rostock. Dla 25-letniego napastnika, który zaliczył asystę przy drugiej bramce dla swojego zespołu, to piąte ligowe trafienie w obecnym sezonie.

10 września 2022, 20:30 - Düsseldorf (Merkur Spiel-Arena)
Fortuna Düsseldorf 1895 3-1 FC Hansa Rostock
Dawid Kownacki 10, Marcel Sobottka 27, Emmanuel Iyoha 77 - Lukas Fröde 61

żółte kartki: Michał Karbownik, Kristoffer Peterson (Fortuna).

sędziował: Sascha Stegemann (Środkowa Nadrenia).
widzów: 26 719.

Kownacki grał do 72. minuty, kiedy to zastąpił go Emmanuel Iyoha. W barwach Fortuny Michał Karbownik rozegrał całe spotkanie. Klub Polaków jest na czwartym miejscu w tabeli z dorobkiem 14 punktów.

dsds - 10 września 2022, 22:25:15 - *.static.ip.netia.com.pl
TVP mogloby odkupic od Viapla sublicencje na mecze Fortuny. Ogladalnosc z tak strzelajacym Kownacki nie bylaby slaba, zwlaszcza ze to TOP 10 najmocniejszych lig w Europie.

Mistrzek - 10 września 2022, 22:47:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie, to jest moze top 20 lig w Europie, na pewno nie 10

23$ - 10 września 2022, 22:55:59 - *.play-internet.pl
mógl byč ws Lechu,ale Rutki,Kemczak,Rzasa są dzielni,jak 4ej pancerni....

mati - 10 września 2022, 23:00:26 - *.digitale-gesellschaft.ch
23$ a po co on w Lechu jak w Lechu mają Ishaka który strzelił dwa gole z Villarealem i wcześniej jeden z Widzewem. Wiesz co jest najśmieszniejsze w tej sytuacji? Że Kowanackiego w Lechu najbardziej żałują w Warszawie czy w Wczęstochowie bo sami nie grają w pucharach.

ja - 10 września 2022, 23:13:45 - *.play-internet.pl
Ta może od od razu top 5 .

## - 10 września 2022, 23:26:42 - *.adsl.inetia.pl
Ładnie sieknął. Asysta też niczego sobie.

ueo - 11 września 2022, 0:44:16 - *.233.56.226
ale Ty musisz mieć słabe życie żeby oglądać mecz w którym Polak może strzelić bramkę. współczuje

Prabut - 11 września 2022, 5:52:58 - *.dynamic.chello.pl
Holandia, Belgia, Portugalia, Turcja i nawet angielska Championship. Wystarczy za dowód, że to na pewno nie jest TOP10.

Egzpert - 11 września 2022, 8:36:42 - *.home.otenet.gr
Piękna bramka Nienackiego, wymagająca dużej techniki.

Egzpert - 11 września 2022, 9:33:20 - *.home.otenet.gr