1 grudnia 2022, 20:32:08 - gabrielba
MŚ: Szymon Marciniak sędzią meczu Argentyna - Australia

Szymon Marciniak został wyznaczony na sędziego głównego spotkania 1/8 finału mistrzostw świata, w którym Argentyna zmierzy się z Australią.

Asystentami będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz, a sędzią technicznym Mario Escobar (Gwatemala). Na sędziego VAR wyznaczono Tomasza Kwiatkowskiego, a pomagać mu będą Marco Fritz (Niemcy), Alessandro Giallatini (Włochy) i Benoît Millot (Francja).

Mecz odbędzie się 3 grudnia o godz. 20:00 w katarskim Ar-Rajjan.

kielczanin - 1 grudnia 2022, 20:35:55 - *.adsl.inetia.pl
Ciekawie czemu ten mecz mu wybrali.Pewnie dlatego że nie będzie to trudne spotkanie jednostronne. I szykują go pewnie na pół finał mundialu bo finał będzie sędziował sędzia z Australli

ML - 1 grudnia 2022, 20:39:26 - *.home.aster.pl
Poprosimy o karnego z kapelusza dla Australii tak by Argentyna poczuła co to karny z d.py wzięty.

Shrek - 1 grudnia 2022, 20:47:36 - *.8.94.116.ipv4.supernova.orange.pl
Ha! Ha! Ha! Marciniak zadba żeby Argentyna w tym meczu nie musiała się wysilać.Wiadomo bilans musi wyjść na zero.

Polak - 1 grudnia 2022, 20:50:33 - *.telnetropczyce.pl
Coraz mniej meczy które mógłby sędziować mu zostaje, finału na pewno nie będzie sędziował, bo nie mógłby sędziować swoim rodakom ;P

yes - 1 grudnia 2022, 21:10:23 - *.43.248.190.ipv4.supernova.orange.pl
szykuje się karny dla Legii

mati - 1 grudnia 2022, 21:10:29 - *.4privacy.one
Argentyna ma raczej pewny awans. Naszych Francja zdemoluje Mbapee, Benzema, Griezman, Dembele, Giroud już się szykują to będzie rzeżnia.

Do mati - 1 grudnia 2022, 22:03:53 - *.cf.lnet.pl
Benzema nie gra na mundialu bo ma kontuzje.

ee - 1 grudnia 2022, 22:04:28 - *.dynamic.chello.pl
Zemsci sie za 0-2

Stańczyk - 1 grudnia 2022, 22:17:41 - *.static.chello.pl
Czy Pan Szymon zrewanżuje się za to, że spadkobiercy boskiego Diego spuścili Meksyk zamiast Polski?

kzet69 - 1 grudnia 2022, 22:53:46 - *.centertel.pl
@Stańczyk: To nie o Meksyk chodziło, ARG spłaciła dług z 1974. Awans zawdzięczamy.... Górskiemu i temu że wtedy kazał z Włochami zagrać na poważnie.

STSiak - 2 grudnia 2022, 0:06:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak myślicie jaki wynik będzie naszych?
Ja typuje dokładny wynik 8:0 dla Francji a co tam

md - 2 grudnia 2022, 1:33:06 - *.centertel.pl
Szymon niech będzie pobłażliwy dla ARG w podzięce za to, że woleli nasz awans niż Meksyku i odpuścili nam w końcówce ;)

andy - 2 grudnia 2022, 2:15:35 - *.dyn.optonline.net
od jutra typujemy wynik Francja-poska zobaczymy kto trafi?

gol - 2 grudnia 2022, 10:22:57 - *.ennet.pl
Argentyna pozwoliła Polsce przejśc dalej nie demolujac jej więcej niz 2-0 to teraz polski sedzia ma czuwac by nie doszło do kolejnej sensacji z udzialem Argentyny. Juz jedna reprezentacja na A zrealizowała to, a nic 2 razy sie nie zdarza. Czy tak samo analogicznie japonski sedzia bedzie czuwał na meczu Hiszpanii by ona tez przeszła dalej,dzieki której Japonczycy znaleźli sie w 1/8 kosztem Niemców ? Hiszpanie w 2 połowie grali z rozmachem tylko przez kilka minut jak Kostaryka korespondencyjnie prowadziła,później jak wynik był tam inny to grali by nie stworzyć żadnej realnej bramkowej sytuacji bo wolał grać przeciw Maroku niż Chorwatom w fazie pucharowej.

rafalos - 2 grudnia 2022, 10:30:16 - *.foxnet.com.pl
@gol a mylisz ze Hiszpanie chcieli sobie sami na własnie zyczenie zafundować mecz z Brazylią?? Japonie mieli w głebokim poszanowaniu. dbali o swój biznes. spójrz na drabinke

rafalos - 2 grudnia 2022, 10:31:23 - *.foxnet.com.pl
@kzet69 jestem tego samego zdania

Typer - 2 grudnia 2022, 12:06:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Myśle,że będzie mega sensacja i wygramy po karnych jak 6lat temu ze Szwajcarią.

Pyskaty - 2 grudnia 2022, 12:59:39 - *.sileman.net.pl
Polski sędzia aby mógł oddać Argentynie która nie chciała wbić nam więcej bramek niż dwie

Jaromi j - 2 grudnia 2022, 13:09:08 - *.204.44.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Podziekuje pilkarzom Argentyny ze nie doprowadzili do kataklizmu w meczu z Polakami

zorro - 2 grudnia 2022, 14:08:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sedzia z Australii dal nam karnego, a z Argentyna z nami dostala z kapelusza jedenastke. Marciniak mam nadzieje, ze wiesz co robic