7 maja 2023, 3:31:58 - mogiel
Gol i niewykorzystany rzut karny Dariusza Formelli

Dariusz Formella strzelił gola dla Oakland Roots SC i nie wykorzystał rzutu karnego w wygranym 4-1 (1-0) meczu amerykańskiej USL Championship (drugi poziom rozgrywkowy) z Birmingham Legion FC. Polak grał do 85. minuty, kiedy zmienił go Johnny Rodriguez, i było to dla niego trzecie ligowe trafienie w tym sezonie.

7 maja 2023, 1:30 - Birmingham (Protective Stadium)
Birmingham Legion FC 1-4 Oakland Roots SC
Enzo Martínez 49 - Dariusz Formella 45 (k), Lindo Mfeka 64, Trayvone Reid 71, Johnny Rodriguez 88

żółte kartki: Mikey Lopez, Phanuel Kavita, Gabriel Alves, Matt Van Oekel, Enzo Martínez - Kevin Wright, Guillermo Diaz.
czerwona kartka: Phanuel Kavita (45. minuta, Birmingham, za drugą żółtą).

sędziował: Serhij Bojko.

W 64. minucie Dariusz Formella (Oakland) nie wykorzystał rzutu karnego (Matt Van Oekel obronił).

Oakland zajmuje siódme miejsce w tabeli konferencji zachodniej z dorobkiem 11 punktów w ośmiu meczach.

. - 7 maja 2023, 3:48:38 - *.30.120.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A wy spać nie możecie?

Damins - 7 maja 2023, 5:53:37 - *.192.86.185
Fascynujące, grają po nocach... jakie jeszcze ligi mają nocne mecze?

patrick - 7 maja 2023, 6:16:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
jak w europie jest noc to w ameryce dzien

Łubu_Dubu - 7 maja 2023, 7:15:53 - *.163.199.78.ipv4.supernova.orange.pl
Co raz liczniejsza staje się polska kolonia w juesej. Latem zapewne znowu kilku ligowców spróbuję szczęścia za wielka wodą. Jednym to wychodzi na dobre dla innych to spory zjazd ale przynajmniej ladne miejsce do życia i $$$ się zgadza.

Bolo - 7 maja 2023, 8:41:14 - *.net.autocom.pl