1 września 2023, 22:39:09 - euzi
Gol Adriana Cieślewicza

Adrian Cieślewicz strzelił bramkę dla The New Saints w wygranym u siebie 6-0 (2-0) meczu 5. kolejki walijskiej ekstraklasy przeciwko Aberystwyth Town. Dla 32-letniego pomocnika to czwarte ligowe trafienie w sezonie.

1 września 2023, 20:45 - Oswestry (Park Hall)
The New Saints FC 6-0 Aberystwyth Town FC
Jake Canavan 11, 75, Ben Clark 43, Adrian Cieślewicz 66 (k), Rory Holden 89, Ryan Astles 90

żółta kartka: Beau Cornish (Aberystwyth Town).

sędziował: Bryn Markham-Jones.

Cieślewicz grał do 76. minuty, a zmienił go Tom Jones. The New Saints są liderem z dorobkiem 13 punktów.

hmm - 1 września 2023, 23:08:14 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Santos, czemu nie bierzesz zawodnika z lidera walijskiej ekstraklapy?? Wolisz jakichs emerytow takich jak Grosik powolywac...

bibu - 2 września 2023, 0:20:45 - *.as13285.net
2 lata młodszy Cieślewicz idealnie odświeży nasza kadrę. żaby się tylko nie kopnął w czoło przy tym.

Roślina - 2 września 2023, 12:35:43 - *.play-internet.pl
Jego zmiennik to Tom Jones. Szybko Cieślewicza wygryzie ze składu, bo ma przecież kaaawał głosu.

artikks - 2 września 2023, 13:09:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl