[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - I liga - zima 2020
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
  18.01 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Chojniczanka Chojnice  
  25.01 Unia Janikowo
  01.02 Bytovia Bytów
  08.02 Olimpia Grudziądz
  15.02 Sokół Ostróda
  19.02 Mieszko Gniezno
  22.02 Radunia Stężyca

Chrobry Głogów  
13.01
  25.01 nieznany
  01.02 GKS Katowice
  07.02 Miedź Legnica
  12.02 Górnik Polkowice
  15.02 Błękitni Stargard
  22.02 Świt Skolwin (Szczecin)
  22.02 Ślęza Wrocław

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
08.01

20.01-25.01 Rybnik-Kamień
09.02-18.02 Rybnik-Kamień
  15.01 MKS Kluczbork
  17.01 Piast Gliwice
  22.01 Zagłębie Sosnowiec
  25.01 Śląsk II Wrocław
  01.02 Slezský FC Opawa
  05.02 Widzew Łódź
  09.02 Ruch Zdzieszowice
  12.02 GKS Bełchatów
  15.02 Górnik II Zabrze
  22.02 Puszcza Niepołomice

GKS Bełchatów  
07.01
  25.01 Warta Poznań
  29.01 GKS Tychy
  01.02 Górnik Łęczna
  08.02 Znicz Pruszków
  12.02 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  15.02 Skra Częstochowa
  15.02 Sokół Aleksandrów Łódzki
  21.02 Radomiak Radom
  22.02 Radomiak Radom
  01.03 Miedź II Legnica

GKS Tychy  
15.01

12.02-21.02 Grodzisk Wielkopolski
  25.01 Slezský FC Opawa
  29.01 GKS Bełchatów
  01.02 Podbeskidzie Bielsko-Biała
  05.02 Ruch Chorzów
  08.02 MŠK Žilina
  15.02 nieznany
  19.02 nieznany
  22.02 Górnik Łęczna

Miedź Legnica  
08.01

09.02-21.02 NIEZNANE
  16.01 Śląsk Wrocław
  25.01 Mieszko Gniezno
  01.02 Odra Opole
  07.02 Chrobry Głogów
  09.02 nieznany
  09.02 nieznany
  09.02 nieznany
  09.02 nieznany

Odra Opole  
07.01

19.01-25.01 Grodzisk Wielkopolski
  18.01 Ruch Zdzieszowice
  22.01 Mieszko Gniezno
  25.01 Górnik Polkowice
  01.02 Miedź Legnica
  08.02 Skra Częstochowa
  15.02 Polonia Bytom
  22.02 Zagłębie Sosnowiec

Olimpia Grudziądz  
07.01

24.01-31.01 Władysławowo-Cetniewo
  18.01 Olimpia Elbląg
  25.01 Widzew Łódź
  29.01 Radunia Stężyca
  08.02 Chojniczanka Chojnice
  15.02 Elana Toruń
  22.02 Unia Janikowo
  22.02 Gryf Wejherowo

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
07.01

07.02-21.02 miejsce nieznane
  11.01 Podhale Nowy Targ
  17.01 Cracovia
  25.01 GKS Katowice
  01.02 GKS Tychy

Puszcza Niepołomice  
  15.02 GKS Katowice
  22.02 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Radomiak Radom  
13.01

02.02-10.02 miejsce nieznane
  18.01 Zagłębie Sosnowiec
  25.01 Wisła Puławy
  25.01 MKS Piaseczno
  01.02 Korona Kielce
  15.02 Górnik Łęczna
  21.02 GKS Bełchatów
  22.02 GKS Bełchatów

Sandecja Nowy Sącz  
08.01
  01.02 Sokół Ostróda
  04.02 Bytovia Bytów
  08.02 Stomil Olsztyn

Stal Mielec  
  ??? Wisła Kraków
  29.01 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  12.02 Widzew Łódź

Stomil Olsztyn  
07.01

13.01-18.01 Władysławowo-Cetniewo
10.02-15.02 Nieborów
  11.01 Znicz Biała Piska
  15.01 Olimpia Elblęg
  18.01 Radunia Stężyca
  21.01 Žalgiris Wilno
  01.02 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  08.02 Sandecja Nowy Sącz
  11.02 nieznany
  13.02 Pelikan Łowicz
  15.02 Znicz Pruszków
  22.02 Sokół Ostróda

Warta Poznań  
  25.01 GKS Bełchatów

Wigry Suwałki  
07.01

10.02-20.02 Myślenice
  18.01 Ruch Wysokie Mazowieckie
  18.01 Olimpia Zambrów
  24.01 nieznany
  01.02 Žalgiris Wilno
  05.02 nieznany
  12.02 Podhale Nowy Targ
  12.02 Resovia
  19.02 Wisła Kraków

Zagłębie Sosnowiec  
08.01

31.01-13.02 Medulin
  18.01 Radomiak Radom
  22.01 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  29.01 FK Železiarne Podbrezová
  03.02 nieznany
  06.02 nieznany
  09.02 nieznany
  12.02 nieznany
  22.02 Odra Opole
  22.02 Ruch Chorzów

 

Napisz do nas