[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - I liga - zima 2020
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
09.01

01.02-15.02 Side
  18.01 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-2
  25.01 Stal Stalowa Wola 0-2
  30.01 Wisłoka Dębica 1-1
  05.02 Pirin Błagojewgrad 1-0
  08.02 Septemwri Sofia 0-1
  11.02 Torpiedo Żodzino 2-3
  13.02 Worskła Połtawa 0-0
  22.02 Stal Rzeszów 3-0
  22.02 Hetman Zamość 1-1

Chojniczanka Chojnice  
13.01

14.02-21.02 Stężyca
  16.01 Lechia Gdańsk 3-2
  24.01 Unia Janikowo 3-2
  31.01 Bytovia Bytów 2-2
  08.02 Olimpia Grudziądz 1-2
  15.02 Warta Poznań 1-1
  18.02 Sokół Ostróda 2-2
  21.02 Radunia Stężyca 2-0

Chrobry Głogów  
13.01
  01.02 GKS Katowice 2-0
  07.02 Miedź Legnica 1-1
  12.02 Górnik Polkowice 1-1
  15.02 Błękitni Stargard 1-2
  22.02 Ślęza Wrocław 0-2
  22.02 Świt Skolwin (Szczecin) 3-0

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
08.01

20.01-25.01 Rybnik-Kamień
09.02-18.02 Rybnik-Kamień
  15.01 MKS Kluczbork 3-0
  18.01 Piast Gliwice 1-2
  22.01 Zagłębie Sosnowiec 1-1
  25.01 Śląsk II Wrocław 1-1
  01.02 Slezský FC Opawa 1-0
  05.02 Widzew Łódź 1-1
  09.02 Ruch Zdzieszowice 3-0
  12.02 GKS Bełchatów 4-4
  15.02 Garbarnia Kraków 1-0

GKS Bełchatów  
07.01
  25.01 Warta Poznań 2-4
  29.01 GKS Tychy 1-1
  01.02 Górnik Łęczna 0-1
  08.02 Znicz Pruszków 0-1
  12.02 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-4
  15.02 Skra Częstochowa 0-0
  15.02 Sokół Aleksandrów Łódzki 0-2
  21.02 Radomiak Radom 0-2

GKS Tychy  
15.01

12.02-21.02 Grodzisk Wielkopolski
  25.01 Slezský FC Opawa 2-1
  29.01 GKS Bełchatów 1-1
  01.02 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
  05.02 Ruch Chorzów 4-1
  08.02 MŠK Žilina 2-6
  15.02 KKS 1925 Kalisz 1-1
  19.02 Zagłębie II Lubin 1-0
  22.02 Górnik Łęczna 2-0

Miedź Legnica  
08.01

09.02-21.02 Kızılağaç
  16.01 Śląsk Wrocław 2-2
  24.01 Miedź II Legnica 4-1
  01.02 Odra Opole 0-2
  07.02 Chrobry Głogów 1-1
  12.02 FC Levadia Tallin 0-1
  15.02 FK Grafičar (Belgrad) 2-1
  20.02 Inhułeć Petrowe 1-1
  20.02 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 3-3

Odra Opole  
07.01

19.01-25.01 Grodzisk Wielkopolski
  17.01 Ruch Zdzieszowice 2-0
  25.01 Górnik Polkowice 2-1
  01.02 Miedź Legnica 2-0
  08.02 Skra Częstochowa 0-3
  15.02 Polonia Bytom 1-0
  22.02 Zagłębie Sosnowiec 5-1

Olimpia Grudziądz  
07.01

24.01-31.01 Władysławowo-Cetniewo
  11.01 Górnik Konin 0-3
  18.01 Olimpia Elbląg 2-1
  25.01 Widzew Łódź 2-3
  29.01 Radunia Stężyca 1-1
  08.02 Chojniczanka Chojnice 2-1
  15.02 Elana Toruń 5-3
  22.02 Unia Janikowo 4-3
  23.02 Gryf Wejherowo 2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
07.01

07.02-21.02 Türkler
  11.01 Podhale Nowy Targ 2-1
  17.01 Cracovia 3-2
  25.01 GKS Katowice 0-0
  01.02 GKS Tychy 1-0
  12.02 FK Grafičar (Belgrad) 3-0
  15.02 Kołos Kowaliwka 0-2
  19.02 FK Armawir 0-2
  20.02 Dordoj Biszkek 2-2

Puszcza Niepołomice  
10.01

20.01-25.01 Wola Chorzelowska
  18.01 Resovia 1-1
  25.01 Radomiak Radom 1-1
  29.01 Sandecja Nowy Sącz 0-1
  01.02 Stal Stalowa Wola 0-2
  09.02 Górnik Zabrze 0-1
  14.02 GKS Katowice 2-1
  18.02 Hutnik Kraków 3-1
  23.02 Cracovia 2-3

Radomiak Radom  
13.01

07.02-14.02 Villafranca di Verona
  18.01 Zagłębie Sosnowiec 2-2
  25.01 Puszcza Niepołomice 1-1
  01.02 Korona Kielce 5-3
  10.02 Atalanta BC 3-6
  12.02 Parma Calcio 1913 (ME) 4-0
  13.02 USD Caravaggio 0-2
  21.02 GKS Bełchatów 2-0

Sandecja Nowy Sącz  
08.01

01.02-12.02 Medulin
  18.01 Stal Rzeszów 3-4
  22.01 Resovia 1-2
  25.01 Stal Mielec 1-2
  29.01 Puszcza Niepołomice 1-0
  02.02 FK Rudar (Prijedor) 1-1
  05.02 NK Istra 1961 II (Pula) 1-0
  08.02 HŠK Zrinjski (Mostar) 1-1
  12.02 Zagłębie Sosnowiec 2-3
  21.02 Sandecja II Nowy Sącz 6-0

Stal Mielec  
07.01

08.02-22.02 Kargıcak
  18.01 Wisła Kraków 0-1
  25.01 Sandecja Nowy Sącz 2-1
  01.02 Resovia 3-2
  06.02 Stal Rzeszów 1-3
  12.02 Widzew Łódź 3-1
  15.02 Awangard Kursk 3-3
  21.02 Czornomoreć Odessa 2-1

Stomil Olsztyn  
07.01

13.01-18.01 Władysławowo-Cetniewo
10.02-15.02 Nieborów
  11.01 Znicz Biała Piska 3-1
  11.01 Huragan Morąg 2-1
  15.01 Olimpia Elbląg 2-1
  18.01 Radunia Stężyca 1-6
  25.01 Žalgiris Wilno 0-2
  01.02 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-1
  05.02 Stomil II Olsztyn 7-1
  08.02 Warta Poznań 2-1
  11.02 Pelikan Łowicz 3-2
  13.02 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1
  15.02 Znicz Pruszków 0-1
  21.02 RFS Ryga 1-0

Warta Poznań  
08.01

07.02-15.02 Władysławowo-Cetniewo
  18.01 Unia Swarzędz 3-0
  25.01 GKS Bełchatów 4-2
  01.02 Pogoń Szczecin 0-3
  08.02 Stomil Olsztyn 1-2
  12.02 Bytovia Bytów 2-2
  15.02 Chojniczanka Chojnice 1-1
  24.02 Wisła Płock 1-0

Wigry Suwałki  
07.01

11.02-20.02 Szalowa
  18.01 Olimpia Zambrów 5-1
  18.01 Ruch Wysokie Mazowieckie 4-1
  24.01 FK Panevėžys 0-1
  01.02 Žalgiris Wilno 0-0
  05.02 Riteriai Wilno 3-0
  12.02 Resovia 1-3
  19.02 Wisła Kraków 2-2

Zagłębie Sosnowiec  
08.01

31.01-13.02 Medulin
  18.01 Radomiak Radom 2-2
  22.01 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1
  29.01 FK Železiarne Podbrezová 0-1
  03.02 FK Krupa (Krupa na Vrbasu) 1-1
  06.02 FK Kolubara (Lazarevac) 2-2
  09.02 FK Radnik (Bijeljina) 2-2
  12.02 Sandecja Nowy Sącz 3-2
  22.02 Odra Opole 1-5
  22.02 Ruch Chorzów 3-3

 

Napisz do nas