9 lutego 2020, 13:00 - Rybnik-Kamień (boczne boisko Hotelu Olimpia)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Ruch Zdzieszowice
Farid Ali 12, Dominik Szczęch 51, Damian Tront 86 (k)

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): (I połowa) Leonid Otczenaszenko - Mateusz Słodowy, Bartosz Jaroszek (30 Michał Bojdys), Kamil Szymura, Daniel Liszka, Łukasz Norkowski, Filip Karmański, Marek Mróz, Kamil Jadach, Farid Ali, Daniel Szczepan. (II połowa) Grzegorz Drazik - Daniel Liszka, Michał Bojdys, Kamil Szymura (64 Bartosz Jaroszek), Dawid Gojny, Łukasz Norkowski, Damian Tront, Łukasz Gajda, Patryk Skórecki, Dominik Szczęch, Kamil Adamek.

W 44. minucie Kamil Szymura (GKS 1962) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

GKS 1962 Jastrzębie wygrał w meczu sparingowym z trzecioligowym Ruchem Zdzieszowice 3-0 (1-0).

@ Jedłownik to twój stary miał pseudonim jak cie robił hehehehe

jastrzomb - 9 lutego 2020, 15:42:31 - *.146.229.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widać, że zmierza to w dobrym kierunku. Cały mecz to zabawa w "głupiego Jasia" "ty do mnie ja do ciebie" na treningach kondycyjnych można się więcej zmęczyć a grali przecież z solidną III ligową drużyną, która będzie lała większość drużyn w III lidze i może pokuszą się o awans.Różnica poziomów widoczna.

Fc Wodzisł - 9 lutego 2020, 15:46:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Napastnik który nie strzela goli?
Szczepan Daniel!
Brawo, nagroda to 1000zł.

GKsJ.Zdrój - 9 lutego 2020, 15:48:43 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
no dziwne że by nie było widac różnicy poziomów hehe xD jak by tak było to musiał by tam grać Jedłownik ... he

Jastrzębie - 9 lutego 2020, 15:52:14 - *.dynamic.chello.pl
Miejmy nadzieję, że w klubie pojawi się min 2 napastników. Trzeba nam spokoju z przodu. Bo póki co to nasi napastnicy nie błyszczą.

Zet - 9 lutego 2020, 16:34:52 - *.31.140.163.rybnet.pl
Wynik zdecydowanie lepszy niż gra! Po strzelaniu 1 bramki Zdzieszowice przez 20 min siadły na nas i mieli kilka sytuacji na bramkę. U nas niestety brakuje bramkostrzelnego napastnika!

1962king - 9 lutego 2020, 17:06:24 - *.dynamic.chello.pl
Tylko jednego napastnika,takiego od strzelania goli.

stary - 9 lutego 2020, 22:19:37 - *.dynamic.chello.pl
Panowie to tylko sparing .. Trener ma sprawdzić co trzeba poprawić.. lub ewentualnie coś zmienić.. Trener Skrobacz jest juz z nami 3 lata czy ktoś coś moze mu zarzucić? Kto sciągnoł do klubu Wróbla Wolniewicza Mroza Norkowskiego Skóreckiego i najepszego ostatnio Gojnego .. nie psioczcie .. trener wie co robi!

Jastrzębie - 9 lutego 2020, 23:00:55 - *.dynamic.chello.pl
Nie psioczę tylko 2 napastników to za mało. Jestem pewien że trener kogoś fajnego znajdzie. Panowie po marzenia!!

Yeti - 10 lutego 2020, 8:54:10 - *.146.62.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ekstraklasa dla Jastrzębia!

Lech - 10 lutego 2020, 9:08:41 - *.adsl.inetia.pl
Wielu zawodnikom kończą się kontrakty 30.06.2020:
Wszystkim bramkarzom: Drazik, Pawełek, Otenaszeneko
Zawodnikom z pola: Szymura, Gojny, Kawula, Kulawiak.
Skórecki, Szczęch, Adamek Kamil
A Liszce i Norkowskiemu wypożyczenia.
Priorytet to przedłużyć kontrakty z Drazikiem, Szymurą, Gojnym, Kulawiakiem. A nad resztą się zastanowić.
Spróbować pozyskać Norkowiego.

do Lechu - 10 lutego 2020, 11:15:17 - *.153.116.8
Po co robisz ściągawkę innym klubom?!
Rozumiem , że piszesz to w trosce, żeby zarząd działał!

Lech - 10 lutego 2020, 11:31:51 - *.adsl.inetia.pl
Oczywiście że w trosce, bo szkoda by było po sezonie stracić Drazika, Szymurę, Kulawiaka i Gojnego. To są fundamenty naszej obrony.

jp - 10 lutego 2020, 16:20:55 - *.dynamic.chello.pl
Zdzichy z Odrą zagrały dobry sparing mimo utraty Czernysza. Grają honorowo od lat.