24 stycznia 2020 - Legnica (Park Miejski)
Miedź Legnica 4-1 Miedź II Legnica
Joan Román 3, 7, 36, Valērijs Šabala 79 - Niewiadomski 55

Miedź Legnica: (I połowa) Jan Szpaderski - Grzegorz Bartczak, Damian Byrtek, Nemanja Mijušković, Marcin Warcholak, Kristijan Šoljić, Mateusz Zatwarnicki, Joan Román, Carlos Heredia, Patryk Makuch, Rafał Adamski. (II połowa) Łukasz Załuska - Paweł Zieliński, Božo Musa, Nemanja Mijušković (75 Damian Byrtek), Artur Pikk, Adrian Purzycki, Omar Santana, Dawid Kort, Jakub Łukowski, Maciej Śliwa, Valērijs Šabala.

Miedź II Legnica: (I połowa) Mateusz Hewelt - Jakub Borowiak, Fryderyk Stasiak, zawodnik testowany, Jakub Czarniecki, Marcin Garuch, Igor Lewandowski, Wojciech Łobodziński, Niewiadomski, Patryk Poręba, Sebastian Taranek. (II połowa) Karol Szymkowiak - Jakub Borowiak, Fryderyk Stasiak, zawodnik testowany, Niewiadomski, Marcin Garuch (80 Michał Zachaczewski), Szymon Sobkowiak, Wojciech Łobodziński, Cyprian Poniedziałek, Korneliusz Karolczak, Arisco (55 Aleksander Rokosz).

W meczu sparingowym Miedź Legnica wygrała ze swoimi trzecioligowymi rezerwami 4-1 (3-0).

źródło: własne / Miedź Legnica

Dodano: 24 stycznia 2020, 16:02:45

varadi - 24 stycznia 2020, 16:06:14 - *.adsl.inetia.pl