8 lutego 2020, 12:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 1-2 Olimpia Grudziądz
Janusz Surdykowski 87 - Maciej Kona 52, Mohamed Medfai 90

Chojniczanka Chojnice: (I połowa) Andrzej Witan - Jan Mudra, Martin Klabník, Seweryn Michalski, Krystian Wachowiak - Aghwan Papikjan, Kamil Wiktorski, Oskar Paprzycki, Bartosz Wolski, Aleksander Jagiełło - Mateusz Kuzimski. (II połowa) Radosław Janukiewicz - Jacek Podgórski, Mateusz Bartosiak, Maciej Spychała (75 Stanisław Wędzelewski), Przemysław Pietruszka - Michał Sacharuk, Oskar Paprzycki (60 Kacper Kasperowicz), Bartosz Wolski (60 Emil Drozdowicz), Marcin Trojanowski, Mateusz Żukowski (75 Marcin Rajch) - Janusz Surdykowski.

Olimpia Grudziądz: Łukasz Sapela - Damian Ciechanowski, Ariel Wawszczyk, Remigiusz Szywacz, Lukáš Ďuriška, Maciej Kona, Dominik Frelek, Robert Ziętarski, Omar Monterde, Sebastian Kamiński, João Criciúma. Grali także: Szymon Lewandowski, Kacper Janiak, Marcin Szeibe, Piotr Janczukowicz, Mohamed Medfai, Ricky van Haaren, Jakub Szczepaniak, Łukasz Bogusławski, José Embaló.

W 87. minucie Janusz Surdykowski (Chojniczanka) nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił).

W meczu sparingowym Olimpia Grudziądz wygrała 2-1 (0-0) z Chojniczanką Chojnice.

W drużynie Olimpii Grudziądz wystąpił m.in. Jakub Szczepaniak z drużyny juniorów.

źródło: własne / Olimpia Grudziądz / Chojniczanka Chojnice

Dodano: 8 lutego 2020, 13:47:43

Hmm - 8 lutego 2020, 15:12:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl