11 stycznia 2020, 13:00 - Grudziądz (boczne boisko Stadionu Centralnego)
Olimpia Grudziądz 0-3 Górnik Konin
zawodnik testowany I 1, zawodnik testowany II 60, zawodnik testowany III 72

Górnik Konin: (skład wyjściowy + rezerwowi) Klaudiusz Kurek - Tomasz Kowalski, Dawid Przybyszewski, Marcel Koziorowski, Bartosz Zakrzewski, trzynastu zawodników testowanych.

Grano 3x30 minut.

W meczu sparingowym Olimpia Grudziądz przegrała 0-3 (0-1, 0-2) z trzecioligowym Górnikiem Konin.

W Olimpii testowany był m.in. 18-letni pomocnik Szymon Bartosik (Górnik Konin).

źródło: własne / Górnik Konin / lm.pl

Dodano: 11 stycznia 2020, 14:56:14

Klops - 11 stycznia 2020, 15:10:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No to raczej przeszedł testy.

Ffalen - 11 stycznia 2020, 15:15:20 - *.dynamic.mm.pl
Tylko, że to nie jeden testowany strzelił trzy bramki a chyba trzech testowanych po jednej
Wg facebooka Górnika

Kura - 11 stycznia 2020, 15:18:04 - *.147.104.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A to ci niespodzianka. Swoją drogą myślałam że już dawno nie ma Górnika Konin, a kiedyś grali nawet w finale PP gdzie podobno byli przekręceni przez sędziego.

Fritz - 11 stycznia 2020, 15:20:10 - *.146.224.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Żaden testowany tylko pracuje w firmie budowlanej IBUD w Koninie i zwolnienie przyniósł na dzisiaj bo roboty nie skończyli.Kumaci wiedzą.Ale brawa.

maxio - 11 stycznia 2020, 15:56:25 - *.dynamic.mm.pl
W Koninie to Widzew panuje czy ktoś inny bo nie kumam ?

OLAF - 11 stycznia 2020, 16:15:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Olimpia grała w 2 składem!!

DoOlaf - 11 stycznia 2020, 16:50:43 - *.play-internet.pl
DoOlaf.Ta jasne. Podobno 4 składem. Alba 4 zmianą bo pierwszy skład się nie wyspał i został w domu. Dobre.

OW1922 - 11 stycznia 2020, 16:53:34 - *.darnet.pl
Brawo Łańcuchy, pozdrowienia z Wodzisławia

... - 11 stycznia 2020, 17:48:53 - *.146.188.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie "podobno", tylko wałek był z tym finałem PP, że obrzydzenie brało. Jakby nie patrzeć rywalem Konina był Fryzjer Wronki.

OW1922 - 11 stycznia 2020, 18:00:04 - *.darnet.pl

Dario70 - 11 stycznia 2020, 18:56:38 - *.146.101.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Olimpia,w składzie paru testowanych,cześć zawodników pierwszej którzy jesienią mało grali lub wcale,to samo Górnik,paru zawodnikow z jesieni, pozostali nowi testowani,Górnik zduchnął Olimpie,Górnik zdecydowanie lepszy

Jansen - 11 stycznia 2020, 19:06:43 - *.25.50.26.ipv4.supernova.orange.pl
do Kura:
To był rok 98. I klub wtedy nazywał się :Aluminium Konin. Akurat ten finał pucharu Polski to był jeden wielki przekręt. Czasy Fryzjera. W 2004/5 r. Wycofał się głowny sponsor i wraz ze spadkiem nie przystąpili już do sezonu w 2 lidze (byłej 3).Z upływem czasu zmieniono nazwę na Górnik. Teraz borykają się w ogonach tabeli 3 ligi (grupa 2).Cieszy wynik,lecz czasy kiedy grali wyżej to już historia.

DiabloGKS - 11 stycznia 2020, 21:59:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Tak dla wielkich ''znafcuf'' skład Olimpii złożony był z zawodników w wieku juniorskim, którzy testowani byli pod kątem gry do 1-zespołu.. także nie podniecajcie się - to tylko sparing.

c6743 - 12 stycznia 2020, 1:04:34 - *.zoombb.co.uk
legendarny wówczas Aluminium Konin miał swoje 5 minut w polskiej piłce i ''przegrał ' finał pucharu polski z Amica Wronki 5:3 , skandal gigantyczny jeden z grubszych na naszym podwórku. Konin powinien grać w europejskich pucharach , byłoby ciekawie bo jednak nie grali w ekstraklasie a w na drugim poziomie rozgrywkowym. Mimo wszystko w tamtym czasie nie było takich przypałów, żeby odpadać z gigantami z luksemburga wiec mogli nawet kogoś pyknąć w eliminacjach ze słabszych lig. Wracajac do pamietnego finału sam wynik raczej hokejowy, ale to nic wałek jakich mało. Atak Konina Jaskot i Bugaj wchodzili w obrone Amici jak w masło i gładko na 2:0 wyprowadzili swoich, no i sie zaczeło sedziowanie pod Amice, niesłuszny rzut karny podyktowany dla Amici zamieniony na gol, niepodyktowany karny dla Konina, przy stanie 3:2 dla Aluminium absurdalne kartkowanie ich zawodników w konsekwencji czerwona kartka dla najlepszego zawodnika, który nie zdążył sie odsunąć od rywala, który celowo nabił zawodnika przy wznowieniu gry , a sedzia dal mu czerwoną za rzekome utrudnianie gry. Amica doprowadza do dogrywki, osłabiony Konin przegrywa dogrywke. Wszyscy to widzieli, transmisja była w canal + , kpina. Kryszałowicz potem przyznał, że sędzia miał dostać 150tys zl co miało byc potrącone z premii za zdobycie pucharu polski. Wsciekłośc licznych kibiców z Konina około 7000 osób wspieralo. Aluminium chyba jeszcze w 2000roku doszło do ćwierćfinalu pucharu polski ulegając Widzewowi 3:0 i wygrywając u siebie 1:0, potem sie posypała ekipa spadek, klub nie może nawiązać do tamtych czasów.

Zawiszak - 12 stycznia 2020, 18:37:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl