1 lutego 2020, 11:00 - Mielec (boczne boisko stadionu MOSiR)
Stal Mielec 3-2 Resovia
Grzegorz Tomasiewicz 32 (k), Wojciech Lisowski 69, Bartosz Nowak 74 - Daniel Świderski 21, Sebastian Zalepa 44

Stal Mielec: 29. Damian Primel - 5. Mateusz Żyro, 11. Szymon Stasik, 12. Adam Kramarz, 18. Bartosz Bajorek, 19. Adrian Paluchowski, 20. Grzegorz Tomasiewicz, 23. Krystian Getinger, 24. Lukáš Bielák, Jakub Bartosz, Bartłomiej Kiełbasa. Grali także: 1. Rafał Strączek, 3. Łukasz Seweryn, 8. Maciej Urbańczyk, 9. Andreja Prokić, 17. Bartosz Nowak, 22. Mateusz Bodzioch, 25. Wojciech Lisowski, Maciej Domański, Kacper Sadłocha, Robert Dadok, Adrian Skrzyniak.

Resovia: Marcel Zapytowski (46 Wojciech Daniel) - Mateusz Geniec, Sebastian Zalepa, Dawid Kubowicz, Rafał Mikulec - Radosław Adamski, Szymon Kaliniec, Bartłomiej Wasiluk, Maksymilian Hebel - Serhij Krykun, Daniel Świderski. Od 46. minuty grali także: Jakub Persak, Konrad Domoń, Mateusz Kantor, Jakub Kurek, Szymon Feret.

sędziował: Karol Krzak (Mielec).
widzów: 500.

W meczu sparingowym Stal Mielec wygrała 3-2 (1-2) z Resovią.

W Stali wystąpił m.in. Bartłomiej Kiełbasa z czwartoligowych rezerw.

Dam - 1 lutego 2020, 12:52:44 - *.dynamic.mm.pl
To sparing gdzie zagrało po 20 zawodnikówi choc wynik nie najważniejszych to podkarpackie wioski itak się spinają choć przecież Resovia przegrała 17 więc pewnie hejt z Tarnobrzega i Stalowej xD

MICH - 1 lutego 2020, 12:57:07 - *.191.200.251
Czemu Stal zagrała z taką dużą ilością rezerwowych?

Mimimi - 1 lutego 2020, 13:11:50 - *.centertel.pl
Mich. To sparing. Testowali głównie młodych. Trudno żeby grali pierwszą 11 i zrobili 3 zmiany

wer - 1 lutego 2020, 13:12:29 - *.dynamic.mm.pl
Do przerwy Resovia 1 składem prowadziła 2-1,po wejsciu rezerwy w 2 połowie traci 2 bramki w 3 minuty i przegrywa 2-3.

Klops - 1 lutego 2020, 13:14:25 - *.dynamic.mm.pl
wer - ale Stal do i do przerwy i po nie grała pierwszym składem. Po co się spinacie jak to tylko mecz kontrolny gdzie sprawdza się też zaplecze i różne taktyki.

wer - 1 lutego 2020, 13:18:44 - *.dynamic.mm.pl
do Klops ,ja to rozumie ,w sparingach punktów do ligi nie przypisują ,a napisałem tak dla ujadaczy .Pozdro dla normalnych.

ŻeliPapą - 1 lutego 2020, 13:20:05 - *.202.98.186
Podoba mi się, że Stal daje szansę tylu młodym chłopakom z Polski. Brawo! Właściwy kierunek po dawny blask.

Maradona! - 1 lutego 2020, 13:26:17 - *.87.0.216
Bramka na 1:0 dla Resovi strzelona ręką.

1 liga sty - 1 lutego 2020, 13:26:20 - *.dynamic.chello.pl
W drugiej połowie weszlo większość chłopaków z 1 składu I odrazu przewaga stali.

ddd - 1 lutego 2020, 13:48:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
w 1 połowie ten nowy obrońca Bartosz nie pokazał zbyt wiele. Domański gra to samo co TOmasiewicz. Ciężko będie zdecydować który ma grać. W Resovii fajnie prezentował się Krykun i ten środkowy pomocnik z 19. Muszę przyznać że Resovia ciekawie wyglądała. W Stali bardzo fajnie ten młody Kiełbasa zagrał.

La_brujita - 1 lutego 2020, 14:47:42 - *.dynamic.mm.pl
Dobry sparing. Pierwsza polowa nerwowa i z duzym wskazaniem na Resovie. Druga to dominacja Stali.
Bartosz do odgruzowania. Masa niecelnych podan. Z Stasikiem marnie wygladali.
Primel slabo. Wg mnie potrzebny nam bramkarz ktory zrobi rywalizacje bo jak Primel nie da rady nie ma nawet kim zmienic!
Tomasiewicz na plus.
Domanski rusza sie z jego dobrze znana czestotliwoscia ale na razie trudno go ocenic.
Sadlocha to ma 5 kilo nadwagi. Nie jest w stanie na razie wytrzymac jednej polowy. Musi na wadze spasc i moze za pol roku cos z niego bedzie.
Bodzioch trzyma dobry poziom z tylu.
Fajnie bylo chlopakow dzisiaj zobaczyc. Teraz trzeba Turcje wykorzystac i bedzie dobrze.
Kibicow tyle na sparingu co w Warcie przez cala runde 😂

Max - 1 lutego 2020, 14:58:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pierwsza połowa mizerna większość rezerwy. W drugiej połowie prawie cała pierwsza jedynastka i odrazu inny poziom lecz widać że gracze Stali grali na pół gwizdka . Brakuje nam tylko napastnika bo Saldocha poziom fatalny . Resovia dobrze się pokazała i napewno zawojuje w lidze. Pozdro dla normalnych

enn - 1 lutego 2020, 16:35:52 - *.centertel.pl
Rozsadne przegladniecie kadr i decyzja kogo brac do Turcji i tam juz pracowac nad formacjami i sfg fajnie gdyby byl ktos w napadzie ale teraz wszyscy zzukaja napastników nawet Barca.

FKS - 1 lutego 2020, 22:35:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Coś wiadomo o kontuzji Maka? Poważna kontuzja? wyleci do Turcji?

WN - 1 lutego 2020, 22:58:44 - *.centertel.pl
Brawo Stal za charakter, pewniak do awansu! Oby tak dalej...