22 lutego 2020, 11:30 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-0 Stal Rzeszów

Bez udziału publiczności.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w swoim pierwszym dzisiejszym meczu sparingowym wygrał 3-0 (1-0) ze Stalą Rzeszów.

źródło: własne / Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Dodano: 22 lutego 2020, 13:24:04

Yogi - 22 lutego 2020, 13:29:42 - *.dynamic.chello.pl
Niedźwiedź ujowo przygotował drużynę do rundy. Jedzie tym samym schematem. Wszyscy nas już rozpracowali. Zobaczycie jeszcze spadniemy.

nowe miast - 22 lutego 2020, 13:33:38 - *.centertel.pl
Spokojnie szczyt formy ma przyjść na eliminacje do LM ...

Rzeszow - 22 lutego 2020, 14:01:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
stalowskie miernoty.

Pseudonim - 22 lutego 2020, 14:39:26 - *.jaroslaw.zicom.pl
Wincyj kasy, wincyj!

jogi - 22 lutego 2020, 15:07:02 - *.146.33.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Słonie wam należy się powrót do ex klapy niech żyje Nieciecza wspaniały klimat i atmosfera

Kolo - 22 lutego 2020, 15:34:35 - *.static.smlw.pl
Może jakieś składy podacie, czy to też tajemnica?

wilson - 22 lutego 2020, 17:02:44 - *.44.75.109.ucom.am
NIECIECZA na powrót w Ekstraklasie!!!

andy - 22 lutego 2020, 17:35:41 - *.dynamic.chello.pl
Spokojnie, Stal jest po drugim obozie. Początek ligi wszystko zweryfikuje.
Tylko Stal

Yogi - 22 lutego 2020, 18:00:24 - *.dynamic.chello.pl
Ta bo Termalika sobie leżała. Śmieszą mnie takie tłumaczenia. W 5 meczach sparingowych straciliśmy min.3 gole, coś musi być na rzeczy. Jak z Lechem nie wygrają to trenera natychmiast zwolnić.

wer - 22 lutego 2020, 18:02:30 - *.242.225.4
Składy to tajemnica na LM.

Wit - 22 lutego 2020, 18:38:11 - *.dynamic.mm.pl
Co prawda to tylko sparing, ale mam przeczucie (obym się mylił), że pomimo dobrego składu, ten styl gry wpędzi nas na dół tabeli

........ - 22 lutego 2020, 23:36:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mewa spadek,pewne info

Kuki - 22 lutego 2020, 23:49:57 - *.hsd1.il.comcast.net
Obrony jak nie bylo tak nie ma!!Polarny co to ma byc??

? - 23 lutego 2020, 11:23:10 - *.189.219.159.skyware.pl
mam tylko nadzieję że ten wynik jest spowodowany trudnym okresem przygotowawczym po powrocie z drugiego obozu treningowego a prawdziwa forma przyjdzie na ligę

Stal krule - 23 lutego 2020, 14:58:13 - *.ostnet.pl
To tylko zasłona dymna zobaczycie jak Stal zaskoczy w sobote

Świrlandia - 24 lutego 2020, 9:27:58 - *.ip.oxynet.pl
Niby tylko sparing, ale każda porażka stali to miód na moje serce, brawo panowie oby tak dalej tylko w lidze