15 lutego 2020, 11:00 - Rybnik-Kamień (Hotel Olimpia)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Garbarnia Kraków
Kamil Adamek 63

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): (I połowa) Mariusz Pawełek - Mateusz Słodowy, Bartosz Jaroszek, Kamil Szymura, Dawid Gojny, Łukasz Norkowski, Damian Tront, Marek Mróz, Patryk Skórecki, Farid Ali, Daniel Szczepan (40 Kamil Adamek). (II połowa) Grzegorz Drazik - Mateusz Słodowy (55 Wojciech Łaski, 71 Dominik Kulawiak), Bartosz Jaroszek, Michał Bojdys, Daniel Liszka, Filip Karmański, Damian Tront (71 Patryk Skórecki), Łukasz Gajda, Kamil Jadach, Dominik Szczęch, Kamil Adamek.

Garbarnia Kraków: (I połowa) Dorian Frątczak - Krystian Kujawa, Marek Masiuda, Donatas Nakrošius - Jakub Kowalski, Kamil Kuczak, Patryk Serafin, Kamil Słoma, Bartłomiej Mruk - Mateusz Wyjadłowski, Błażej Radwanek. (II połowa) Aleksander Kozioł - Jan Klimek, Mateusz Duda, Bartłomiej Mruk - Jakub Kowalski (81 Rafał Surmiak), Krzysztof Szewczyk, Tomasz Kołbon, Karol Kostrubała, Grzegorz Marszalik - Kamil Włodyka, Michał Feliks.

żółte kartki: Karmański - Feliks.

W rozegranym w Rybniku-Kamieniu sparingu GKS 1962 Jastrzębie wygrał 1-0 (0-0) z Garbarnią Kraków.

źródło: własne / GKS 1962 Jastrzębie / Sport

Dodano: 15 lutego 2020, 12:45:28

Jastrzębie - 15 lutego 2020, 12:56:03 - *.dynamic.chello.pl
Napastnik potrzebny od zaraz. Mamy tylko dwóch więc jeszcze jednego kota nam potrzeba.

stary - 15 lutego 2020, 13:00:32 - *.dynamic.chello.pl
Garbarnia ciężki dla nas przeciwnik dlatego wygrana w sparingu też cieszy..

Zen - 15 lutego 2020, 14:03:49 - *.31.140.163.rybnet.pl
Niestety kolejny słaby mecz sparingowy. W 1-szej połowie przez 30 min Garbarnia dominowała zdecydowanie w tym mieli 1 -ną 100% sytuację, którą nie wykorzystali. Bramka strzelona dla nas po błedzie bramkarza Garbarni i dobitka Adamsa. Po za tym praktycznie nie mieliśmy sytuacji bramkowej, napastnik wogole do sytuacji bramkowych nie dochodzili. Słabo to wygląda, II linia też dzisiaj wolno i niedokładnie. Czekamy na bramkostrzelnego napastnika!

T3 - 15 lutego 2020, 16:09:05 - *.dynamic.chello.pl
Im bliżej rozgrywek tym większa katastrofa.
Rywale z każdym dniem rośnie u nich forma,u nas totalne dno w szczegulności napastnicy.
Przytulanie jakiegoś byle jakiego napastnika,który ma być liderem drużyny to katastrofa piłkarska.
A teraz zmian kapitana! Poważnie wodzisławski układzik robi się bardzo nibezpieczny.
Pierwszy raz to piszę pora zmienić trenera,można zmienić kapitana tym bardziej trenerów.

Ok - 16 lutego 2020, 4:07:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawe jak mają być w gazie o grać sowy jak są pod koniec obozu przygotowawczego. Idźcie pobiegać tak z 10km na wysokim tętnie a potem zagrajcie na maksa mecz. Posiedzenia.

Markhard20 - 16 lutego 2020, 8:26:04 - *.dynamic.mm.pl
Dokładnie mówię to samo co T3lol. Najlepszy trener w historii. A mam prawie 35 lat chodzenia na GKS

Realia - 16 lutego 2020, 10:25:50 - *.dab.02.net (*.70.33.225)
Jadach nie strzelił karnego z Radomiakiem, słuszna decyzja już nie strzela "11". Jadach ma pary na "60" minut słuszna decyzja zmieniamy kapitana, jak na razie DOBRE decyzje nie marudzić WSPIERAĆ GKSe. Wierzę w baraże! Sportowo mamy poziom Stali M

Max1962 - 16 lutego 2020, 13:12:11 - *.maszyna.pl
Poziom Stali Mielec ?? Większej głupoty tu jeszcze nie przeczytałem... obecnie ?? Patrząc na wszystkie sparingi i styl naszej gry to bliżej nam do poziomu Stali ale Stalowa Wola

Tylko - 16 lutego 2020, 20:39:18 - *.dynamic.chello.pl