11 stycznia 2020, 11:00 - Bielsko-Biała (Stadion piłkarski BBOSiR)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Podhale Nowy Targ
Michał Rzuchowski 11, Mateusz Marzec 61 - Dariusz Zapotoczny 85

Podbeskidzie Bielsko-Biała: (I połowa) Rafał Leszczyński - Bartosz Jaroch, Kornel Osyra, Dmytro Baszłaj, Kacper Gach - Karol Danielak, Michał Rzuchowski, Adrian Rakowski, Konrad Sieracki, Łukasz Sierpina - Marko Roginić. (II połowa) Arkadiusz Leszczyński - Szymon Mroczko, Aleksander Komor, Jakub Bieroński, Marek Václav - Michał Rzuchowski (75 Michał Studnicki), Damian Hilbrycht, Mateusz Sopoćko - Mateusz Marzec, Iván Martín, Filip Laskowski.

Podhale Nowy Targ: (I połowa) Krzysztof Pieszek - Maciej Tonia, Arkadiusz Lewiński, Michał Danilczyk, Dawid Witkowski, Marek Mizia, Dawid Dynarek, Błażej Skórski, Lukáš Hruška, Tomasz Palonek, Damian Lepiarz. (II połowa) Maciej Styrczula - Maciej Tonia (60 Arkadiusz Staszczak), Daniel Wajsak, Marcin Mączka, Dawid Witkowski (60 Nikodem Derek), Marek Mizia (60 Dariusz Zapotoczny), Mateusz Mianowany, Jarosław Potoniec, zawodnik testowany (75 Juliusz Molis), Damian Mrówka, zawodnik nieznany.

żółta kartka: Laskowski.

W meczu sparingowym Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało 2-1 (1-0) z trzecioligowym Podhalem Nowy Targ.

W drużynie Podbeskidzia Bielsko-Biała zagrali m.in. testowany Marek Václav (FK Dubnica nad Váhom) oraz Szymon Mroczko z drużyny rezerw.

REemer - 11 stycznia 2020, 16:02:01 - *.play-internet.pl
Najpierw bądź na meczu, potem pisz głupoty. Cały mecz pod dyktando Podbeskidzia. Bramka wpadła po uderzeniu Zapotocznego z wolnego. Zresztą każdy gol pięknej urody, mimo że pierwszy to błąd bramkarza.

aspius - 11 stycznia 2020, 16:27:40 - *.dynamic.mm.pl
Ty tez chyba zle patrzyłes przy tej bramce dla Podhala,obiektywnie kibic TSP, bramka piekna ze stałego fragmetu gry i bramkarz nie miał nic do powiedzenia.

pepsi cola - 11 stycznia 2020, 18:14:25 - *.135.163.136.static.kolnet.eu