18 lutego 2020, 12:30 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 2-2 Sokół Ostróda
Janusz Surdykowski 58, Mateusz Kuzimski 90 - Robert Chwastek 8, Wojciech Zyska 69

Chojniczanka Chojnice: Andrzej Witan - Jacek Podgórski (60 Jan Mudra), Mateusz Bartosiak (60 Seweryn Michalski), Kacper Kasperowicz (60 Kamil Wiktorski), Przemysław Pietruszka (60 Krystian Wachowiak) - Stanisław Wędzelewski (60 Aghwan Papikjan), Maciej Spychała (60 Oskar Paprzycki), Łukasz Zejdler (60 Bartosz Wolski), Marcin Trojanowski (60 Tomasz Mikołajczak), Michał Sacharuk (60 Aleksander Jagiełło) - Janusz Surdykowski (60 Mateusz Kuzimski).

Sokół Ostróda: Kamil Dziwulski - Karol Żwir, Krzysztof Wicki, Adam Dobosz, Paweł Brzuzy, Łukasz Święty, Wojciech Zyska, Paweł Tomkiewicz, zawodnik testowany, Robert Chwastek, Piotr Okuniewicz. Od 46. minuty grali także: Robert Sulewski, Dawid Pietkiewicz, Oskar Rynkowski, Piotr Ziółkowski, zawodnik testowany.

W 26. minucie Piotr Okuniewicz (Sokół) nie wykorzystał rzutu karnego (Andrzej Witan obronił).

W meczu sparingowym Chojniczanka Chojnice zremisowała 2-2 (0-1) z trzecioligowym Sokołem Ostróda.

źródło: własne / Chojniczanka Chojnice / Sokół Ostróda

Dodano: 18 lutego 2020, 14:21:35

henio - 18 lutego 2020, 14:31:20 - *.30.52.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobra gra Chojniczanki ale dalej brakuje prawdziwego napastnika!

henio - 18 lutego 2020, 14:33:09 - *.30.52.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Deuga bramka dla Chojniczanki;
Mateusz Kuzimski!

Niedźwiedź - 18 lutego 2020, 14:40:23 - *.centertel.pl
Chojniczanka spadek pewne info.ha ha ha . Mówię to wam wasz kochany Niedźwiedź . Mówiłem ze Chojnicznka będzie ostatnia i tak jest . Ha ha ha . Także Chojnicznka spadek!!!!!

kuzyn Maćk - 18 lutego 2020, 14:40:31 - *.centertel.pl
Mocno Sokół, pozdro dla Adama Kulpy ze Szczecina.

Wojtek - 18 lutego 2020, 14:45:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chojnicznka do 90 minuty przegrywała 2-1 z trzecioligowcem.... Henio ty byłeś na meczu?????z ta gra to spadek . Gralismy z zespołem o 2 klasy nizej sklasyfikowanym

pit - 18 lutego 2020, 15:43:44 - *.184.127.245.ipv4.supernova.orange.pl
czy Sokol jest zdeterminowany zeby awansowac?

jack - 18 lutego 2020, 16:38:22 - *.play-internet.pl
Mam pytanie retoryczne do trenera Sokoła, dlaczego karnych nie strzela Wojtek Zyska?!

chojnice - 18 lutego 2020, 19:34:13 - *.petrus.pl
Chojniczanka zdobędzie na wiosnę 8-9 pkt max na wiosnę..Wspomnicie moje słowa..Taka rzeczywistość ..I skończymy sezon z 25 pkt..Trzeba się rozglądać już za zawodnikami na 2 ligę..

To ja - 18 lutego 2020, 20:14:45 - *.dynamic.chello.pl
Chojnice jak cos jestem dobry moge pograć sobie w 2 lidze tylko nie sądze aby chojniczanka spadła

Tera - 18 lutego 2020, 21:14:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zyska był w bytovi i nawet nie zagrał czemu ?