15 lutego 2020, 15:00 - Kızılağaç (Starlight Resort Hotel)
Patryk Makuch 56, Josip Šoljić 83 - Ousman Marong 64

Miedź Legnica: 32. Mateusz Hewelt (61, 98. Jan Szpaderski) - 18. Marcin Pietrowski (46, 23. Paweł Zieliński), 26. Božo Musa (46, 5. Damian Byrtek), 19. Grzegorz Bartczak, 33. Artur Pikk (68, 18. Marcin Pietrowski) - 22. Joan Román (61, 11. Carlos Heredia), 14. Omar Santana (61, 13. Adrian Purzycki), 13. Adrian Purzycki (46, 87. Josip Šoljić), 9. Dawid Kort (61, 70. Maciej Śliwa), 8. Marquitos (46, 10. Jakub Łukowski) - 27. Patryk Makuch (61, 20. Valērijs Šabala).

FK Grafičar (Belgrad): (skład wyjściowy) Miloš Čupić - Stefan Dabić, Nemanja Stojić, Strahinja Eraković, Srđan Nikolić, Dimitrije Pobulić, Stefan Fićović, Ousman Marong, Stefan Cvetković, Jug Stanojev, Nikola Krstović.

żółte kartki: Bartczak, Santana, Śliwa - Eraković.

W rozegranym na zgrupowaniu w Turcji sparingu Miedź Legnica wygrała 2-1 (0-0) z liderem serbskiej II ligi - FK Grafičar.

źródło: własne

Dodano: 15 lutego 2020, 16:45:18

Ptr - 15 lutego 2020, 16:48:32 - *.kwidzyn.vectranet.pl
Piłka ładnie chodziła ale brakowało wykończenia, wszystkie trzy bramki padły bardziej z przypadku niż z wypracowania sytuacji - pierwsze dwie po błędzie w obronie a na 2:1 Solicia to zwyczajnie ładny strzał z niczego.

berg - 15 lutego 2020, 16:52:23 - *.dynamic-3-poz-k-1-1-0.vectranet.pl
Oglądałem na yt.
Miedź do 16 metra prowadziła nawet fajnie grę, ale wykończenia nie ma. Jedynie Soljić zasunął bombę.
Sabala nadal zagubiony biega po boisku.
Hej Miedź!

varadi - 15 lutego 2020, 16:53:41 - *.ssp.dialog.net.pl
No i fajnie , wreszcie wygrana a Josip ładnie dosolił .

Salewa - 15 lutego 2020, 16:57:45 - *.dynamic-3-poz-k-1-0-0.vectranet.pl
A ja też oglądałem i ...tego się oglądać nie dało.

Halo - 15 lutego 2020, 17:22:37 - *.w86-248.abo.wanadoo.fr
@Salewa Jak się nie dało oglądać to na co oglądałeś?
Bardzo duży postęp w grze Miedzi w stosunku do meczu z Chrobrym. Wreszcie jest sygnał, że coś zaczyna iść lepiej. Solić najlepszy na boisku.

M_klo2 - 15 lutego 2020, 17:43:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z tym samym przeciwnikiem Podbeskidzie wygrało gładko 3:0 także, wychodzi na to, że Miedziance jeszcze dużo brakuje do kolegów z ligi ;)

1234aro - 15 lutego 2020, 17:47:50 - *.dynamic.mm.pl
Nowak musi odejsc haha

Halo - 15 lutego 2020, 17:54:09 - *.w86-248.abo.wanadoo.fr
M_klo2, nie żebym się czepiał, ale wyciąganie takich wniosków po sparingach???? Co to w ogóle za analiza?

janusz - 16 lutego 2020, 1:27:58 - *.hsd1.il.comcast.net
Tu nie chodzi o analize,czworo poprzednikow raczej ten wynik przyjelo jako znaczacy postep.

g - 16 lutego 2020, 13:06:14 - *.centertel.pl