[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - Ekstraklasa - zima 2022
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  

10.01-14.01 Uniejów
17.01-28.01 Antalya
  15.01 Stal Rzeszów 4-0
  19.01 MTK Budapeszt 4-1
  22.01 FK Kolubara (Lazarevac) 2-0
  27.01 FK Radnik (Surdulica) 1-1

Cracovia  
05.01

15.01-29.01 Belek
  19.01 SK Rapid Wiedeń 1-2
  21.01 SK Dynamo České Budějovice 4-2
  26.01 FK Rabotnički (Skopje) 1-0
  28.01 FK Spartak (Subotica) 2-1

Górnik Łęczna  
04.01

17.01-28.01 Antalya
  15.01 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-0
  20.01 Zirə FK 2-2
  24.01 Neftçı Baku 0-1
  27.01 FC Prishtina 2-1
  27.01 FK Novi Pazar 0-0
  30.01 Motor Lublin

Górnik Zabrze  
07.01

15.01-27.01 Belek
  18.01 Lewski Sofia 1-1
  22.01 Bałtika Kaliningrad 2-1
  26.01 FK Ołeksandrija 2-2
  29.01 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jagiellonia Białystok  
05.01

10.01-28.01 Belek
  15.01 Sumqayıt FK 0-0
  18.01 BFC Siófok 3-0
  22.01 FK Mladost (Lučani) 1-1
  27.01 Vejle BK 1-1

Lech Poznań  
07.01

11.01-23.01 Belek
  15.01 FC Baník Ostrawa 4-2
  18.01 FK Škupi (Skopje) 4-1
  20.01 Dinamo Batumi 1-2
  22.01 NŠ Mura (Murska Sobota) 4-1
  28.01 Hertha BSC Berlin 4-2
  29.01 Miedź Legnica

Lechia Gdańsk  
06.01

10.01-24.01 Antalya
  13.01 FC Botoșani 3-2
  18.01 Czornomoreć Odessa 0-2
  22.01 Achmat Grozny 2-1
  28.01 KKS 1925 Kalisz 1-1
  09.02 Stomil Olsztyn

Legia Warszawa  
05.01

06.01-22.01 Dubajj
  15.01 Botew Płowdiw 2-0
  19.01 FK Krasnodar 2-1
  20.01 Riga FC 2-0
  28.01 GKS Tychy 4-0
  29.01 Radomiak Radom

Piast Gliwice  
07.01

11.01-15.01 Rybnik-Kamień
17.01-28.01 Antalya
  15.01 LKS Goczałkowice Zdrój 5-1
  19.01 FK Škendija 79 (Tetovo) 1-4
  23.01 FK Radnički (Nisz) 1-1
  27.01 Arda Kyrdżali 3-0

Pogoń Szczecin  
07.01

13.01-23.01 Belek
  17.01 FC Zürich 1-1
  19.01 Zoria Ługańsk 3-1
  22.01 SK Rapid Wiedeń 2-1
  28.01 FC Hansa Rostock 2-2
  08.02 Olimpia Elbląg

Radomiak Radom  
10.01

15.01-27.01 Antalya
  18.01 FK TSC (Bačka Topola) 2-1
  21.01 MTK Budapeszt 2-3
  21.01 FC Hradec Králové 1-2
  26.01 Metalist Charków 1-1
  29.01 Legia Warszawa
  19.02 GKS Bełchatów

Raków Częstochowa  
07.01

10.01-28.01 Belek
  14.01 Rapid Bukareszt 1-2
  19.01 Navbahor Namangan 3-0
  23.01 Dinamo Batumi 3-3
  27.01 Zoria Ługańsk 3-2

Stal Mielec  
05.01

15.01-29.01 Kargıcak
  18.01 Sławija Sofia 3-0
  21.01 CSKA Sofia 1-1
  27.01 CSKA 1948 Sofia 0-0

Śląsk Wrocław  
10.01

15.01-27.01 Antalya
  14.01 Warta Poznań 1-0
  19.01 TSV Hartberg 2-1
  21.01 Qarabağ Ağdam 3-2
  22.01 Floridsdorfer AC 0-0
  26.01 FK Vojvodina (Nowy Sad) 0-2

Warta Poznań  
04.01

17.01-29.01 Side
  14.01 Śląsk Wrocław 0-1
  15.01 Arka Gdynia 1-0
  21.01 FC Slovan Liberec 2-4
  23.01 FK Škendija 79 (Tetovo) 1-3
  27.01 Metalist Charków 0-0

Wisła Kraków  
05.01

15.01-27.01 Belek
  12.01 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 3-0
  18.01 Łudogorec Razgrad 1-1
  21.01 FC Baník Ostrawa 1-3
  25.01 Qarabağ Ağdam 0-0

Wisła Płock  
10.01

17.01-28.01 Belek
  19.01 Neftçı Baku 1-1
  23.01 Rubin Kazań 0-0
  23.01 FK Radnički (Kragujevac) 2-2
  27.01 Łudogorec Razgrad 1-2
  01.02 Skra Częstochowa

Zagłębie Lubin  
03.01

13.01-27.01 Lara
  16.01 FC Voluntari 1-0
  18.01 Qəbələ FK 2-1
  23.01 FK Ołeksandrija 2-1
  26.01 Polissia Żytomierz 1-0
  26.01 FK Metalac (Gornji Milanovac) 3-1

 

Napisz do nas