22 lutego 2022, 12:35 - Łęczna (boisko przy ul. Przemysłowej)
Górnik Łęczna 1-0 Avia Świdnik
Rubén Lobato 53

Górnik Łęczna: Adrian Kostrzewski (46 Jakub Nowaczek) - Tomasz Midzierski, Jonathan de Amo, Kryspin Szcześniak, Rubén Lobato (60 Daniel Dziwniel), Łukasz Szramowski (80 Álex Serrano), Álex Serrano (60 Bartłomiej Kalinkowski), Michał Król (78 Dorian Bronowicki), Michał Mak, Marcel Wędrychowski, Przemysław Banaszak (60 Dawid Tkacz).

Avia Świdnik: Przemysław Pęksa - Patryk Drozd, Roman Mykytyn, Arkadiusz Górka, Marcin Świech, Paweł Perdun, Paweł Uliczny, Rafał Dobrzyński, Dominik Maluga, Bartłomiej Poleszak, Łukasz Strug. Grali także: Andrzej Sobieszczyk, Maciej Góralski, Adrian Popiołek, Mateusz Kompanicki, Dominik Kunca, Tomasz Zając, Wojciech Białek.

W meczu sparingowym Górnik Łęczna wygrał 1-0 (0-0) z trzecioligową Avią Świdnik.

W Górniku wystąpił m.in. Dorian Bronowicki z rezerw.

źródło: własne / Górnik Łęczna / Dziennik Wschodni

Dodano: 22 lutego 2022, 14:16:12

łęcznianin - 22 lutego 2022, 16:19:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górniczku ten wynik trzeba powtórzyć ze Stalą, gdyż
remisami nie da się utrzymać w ESA-34!.

sopo - 23 lutego 2022, 12:21:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie ma zadnej roznicy w poziomie miedzy ekstraklasa a 3 liga, czy nawet 4. Wszystko to przypadek. Pokazuja to sparingi, puchary, europuchary. Pompujemy sie jakby ktos w Polsce potrafil grac w pilke, a wystarczy wyjsc na lokalne boisko

do sopo - 23 lutego 2022, 14:21:40 - *.184.212.114.ipv4.supernova.orange.pl
Myślisz, że piłkarze, którzy przed sobą mają bój o utrzymanie w Ekstraklasie będą się pałować w meczu sparingowym? Wyniki sparingów nie są żadną wytyczną, w sparingach daje się grać rezerwowym, testuje nowe pomysły taktyczne albo sprawdza juniorów, tu wynik ma trzeciorzędne znaczenie.

Kansas - 23 lutego 2022, 14:49:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mysle, ze miekkim (cenzored!) powinni strzelic 4-5 bramek i kontrolowac spotkanie. Czy gdyby jakas A klasowa druzyna mierzyla sie z chlopakami spod delikatesow co przyszli grac w pilke to przez 90 minut kopania tez by wtulali raptem 1 gola ? Pewnie byloby z 20-0, widac wtedy roznice poziomow. Tak samo jak Manchester City gra z jakims Burton Albion. A jak pokazuja puchary i wyniki roznicy miedzy Ekstraklasa a jakas 3-4 liga czy liga macedonska nie ma praktycznie żadnej tzn wszystko jest dzielem przypadku

@Kansas - 23 lutego 2022, 22:34:42 - *.dynamic-4-waw-k-4-1-0.vectranet.pl
Co można przećwiczyć z chłopakami spod delikatesów?
To jest sparing, granie takich meczów nie ma na celu wbicia 20 goli, tylko jak pisałem - sprawdzić zawodników lub taktykę, a nie napykanie goli, bo inaczej znafcy w internecie będą się spinać.