21 stycznia 2022, 15:00 - Belek (Riu Kaya Palazzo Golf Resort)
Radomiak Radom 1-2 FC Hradec Králové
Karol Angielski 29 (k) - Daniel Vašulín 48, David Jurčenko 90

Radomiak Radom: 12. Mateusz Kochalski - 14. Damian Jakubik, 37. Gonçalo Silva, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz - 9. Leândro, 2. Thabo Cele, 23. Filipe Nascimento, 20. Luís Machado (82, 79. Dawid Olejarka) - 19. Karol Angielski, 13. Maurides.

FC Hradec Králové: (I połowa) 12. Vilém Fendrich - 21. Štěpán Harazim, 14. Jakub Klíma, 2. Jan Král, 18. Michal Leibl, 26. Daniel Kutík - 3. Jakub Kučera, 23. Jakub Rada, 11. Erik Prekop, 8. Adam Vlkanova - 9. Filip Kubala. (II połowa) 1. Patrik Vízek - 19. Jan Mejdr, 13. Denis Donát, 22. Petr Kodeš, 25. František Čech, 16. Filip Novotný - 27. David Jurčenko, 5. Dominik Soukeník, 28. David Doležal, 7. Petr Rybička - 15. Daniel Vašulín.

W swoim drugim dzisiejszym sparingu w Turcji Radomiak Radom przegrał z siódmą drużyną czeskiej ekstraklasy - FC Hradec Králové 1-2 (1-0).

źródło: własne / Radomiak Radom / FC Hradec Králové

Dodano: 21 stycznia 2022, 16:42:20

Fan - 21 stycznia 2022, 16:44:17 - *.play-internet.pl
Nie ma sensu ogrywać Kochalskiego,z niego nic nie będzie,niech wraca do Legii,antytalent

słoik - 21 stycznia 2022, 16:50:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobrze, że powoli przyzwyczajają się do porażek, gdyż ich miejsce w tabeli jest tam gdzie Legia, a Legia powinna co najmniej być na miejscu Radomiaka.

zielony - 21 stycznia 2022, 16:51:32 - *.dynamic.dsl.as9105.com
silva na plus , nascimento dobrze ale cele srednio widocznie brakowalo kogos kto przytrzyma i rozegra pilke trzeba karwota wrzucic obok nascimento , maurides i angielski dziisaj kiepsko , abramowicz jak zawsze dobrze , niewidzialem zadnej bramki strzelonej nam troche przecinala transmisja

kibic - 21 stycznia 2022, 16:54:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale ten Kochalski to jednak leszcz. W ostatniej minucie wypuścićp
piłkę z rąk jak ostatni frajer... Wszystkie te legijne "talenty" to jest śmiech na sali

JohnnyBdea - 21 stycznia 2022, 16:54:57 - *.centertel.pl
Oglądałem ostatnie 30 min., pozytywny występ Nascimento i chyba na tyle z plusów. Fajny rywal do sparowania bo poukładany i wyszedł na nas wysoko. Piłki długie za linię obrony w naszym wykonaniu wszystkie nie udane, prawa strona w ogóle nie funkcjonowała, piłka na wahadło i odrazu strata. Ktoś zapomniał że trzeba pracować i pokazywać się na pozycję po podaniu do partnera szczególnie. Mało strzałów, walka w środku pola, Kochalski pod kreską. W ostatniej akcji szkolny błąd. Widać braki świeżości oraz jaki etap przygotowań. Cele jakoś źle nie grał ale odczuwa się brak Kaputa, nie było z czego skontrować. Napastnicy nie widoczni jak i Leo. Ocena na podstawie ostatniej pół godziny

JohnnyBdea - 21 stycznia 2022, 16:59:50 - *.centertel.pl
Kochalski to dobry bramkarz i wiele mu zawdzięczamy, widać że po tym jak Majchrowicz wykorzystał swoją szansę mental mu siadł. Nie rozumiem krzyczenia by zaraz się go pozbywać. Potrzebuję wsparcia, minut i odbudowy psychicznej

RRR - 21 stycznia 2022, 17:03:05 - *.mbb.telenor.dk
Daniel Vašulín.
Brać go do Radomiaka bez zbędnych testów i pytań. Widoczny brak Rossi ego w obronie i Kaputa w pomocy, zresztą Radomiak grał słabo

1910 - 21 stycznia 2022, 17:03:09 - *.dynamic-4-waw-k-2-1-0.vectranet.pl
1 sza polowa spoko ale druga to dominacja czechow krotko i obiektywnie doswiadczona cwana ekipa zlozona z samych czechow wyciagniemy wnioski trener sprawdzil co mial sprawdzic, warto bylo robimy tam swoje panowie sparing to sparing wynik wiadomo sprawa drugoprzędna

Fan - 21 stycznia 2022, 17:07:42 - *.play-internet.pl
Kochalski ma dziurawe ręce,drugi nieszczęsny...

Forrest - 21 stycznia 2022, 17:23:07 - *.play-internet.pl
Hradec w drugiej połowie rezerwowymi!

Roger - 21 stycznia 2022, 17:44:37 - *.gdansk.vectranet.pl
Bardzo dobry przeciwnik grający wysokim presingiem. Dziś było słabo ze względy na straty pilki wynikające właśnie z wysokiego i sredniego presingu. Bardzo słabo Machano, Maurides i Angielski , Słabo pozostali pomocnicy. W obronie widoczny brak Rosiego. Olejarka wszedł i same straty . Wolę taki mecz przegrać gdyż wyraznie widać na tle dobrego przeciwnika nasze słabe punkty

szkoda - 21 stycznia 2022, 20:21:38 - *.icpnet.pl
No niestety sędzia z Turcji i 90 minut wrzasków i jęków Banasika nic nie dało, cała misterna taktyka tego wuefisty w pi..u

Onufrek - 21 stycznia 2022, 21:21:14 - *.204.52.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Liga Czeska to niestety nie Polska kopanina zwana eks lipa

Neutral60 - 22 stycznia 2022, 12:12:22 - *.icpnet.pl
A w pierwszym dzisiejszym sparingu Radomiak z kim grał ?

Arturo3 - 22 stycznia 2022, 13:15:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na co czeka zarząd??? Cała extraklapa się wzmacnia i uzupełnia no poza Mielcem... A nam z listy płac zszedł Kozak i Kaput... Więc kasą powinna być na ogarnięcie chociaż 1 grojka z zagranicy już przed obozem.Brakuję ognia po bokach czy obrony czy pomocy. No chyba że Pan Sławek liczy że nadal Leo, Angielski,i Maurides będą ciągnąć ten wózek.

Arturo3 - 22 stycznia 2022, 13:23:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jestem zdania że jak 2 wartościowych piłkarzy zaraz niedojdzie to skończymy na pozycji 10-12... Rywale zaczną czytać naszą grę i pewnie dojdzie kontuzja i kartki naszych asów. Zobaczycie że tak się to skończy. A na koniec 2-3 nam ktoś wykupi po sezonie i będzie budowa kadry od nowa. Działać zarząd.