21 stycznia 2022, 16:00 - Belek (Gloria Sports Arena)

Śląsk Wrocław: 22. Michał Szromnik - 21. Łukasz Bejger, 14. Wojciech Golla, 2. Diogo Verdasca - 19. Patryk Janasik (79, 3. Jakub Iskra), 29. Krzysztof Mączyński (41, 39. Szymon Lewkot), 17. Petr Schwarz (79, 33. Adrian Łyszczarz), 5. Waldemar Sobota (61, 7. Róbert Pich), 8. Mateusz Praszelik (61, 25. Marcel Zylla), 4. Dino Štiglec (61, 23. Víctor García) - 11. Fabian Piasecki (61, 24. Caye Quintana).

Qarabağ Ağdam: 23. Luka Gugeszaszwili - 29. Marko Vešović (46, 30. Abbas Hüseynov), 5. Maksim Medvedev (46, 4. Rahil Məmmədov), 81. Kevin Medina (79, 55. Bədavi Hüseynov), 27. Toral Bayramov - 20. Kady, 2. Qara Qarayev, 18. İsmayıl İbrahimli (64, 15. Leandro Andrade), 19. Filip Ozobić, 10. Abdellah Zoubir - 25. Ibrahima Wadji.

żółte kartki: Diogo Verdasca, Pich, Bejger - Medina, Kady.

sędziował: Piotr Lasyk (Polska).

Przebywający na zgrupowaniu w Turcji Śląsk Wrocław wygrał 3-2 (1-1) z Qarabağem Ağdam - wicemistrzem Azerbejdżanu i aktualnym liderem tamtejszej ekstraklasy.

W azerskim zespole wystąpili m.in. Luka Gugeszaszwili (wypożyczony z Jagiellonii Białystok, w przeszłości Podlasie Biała Podlaska) oraz Marko Vešović (w przeszłości Legia Warszawa).

źródło: własne

Dodano: 21 stycznia 2022, 17:43:32

Brawo WKS - 21 stycznia 2022, 17:46:48 - *.master.pl
Dobry,mocny, przeciwnik Agdam ! Jedna bramka dla Azerów to prezent arbitrów !

😮 - 21 stycznia 2022, 17:48:19 - *.customers.d1-online.com
bravo pokonali była ekipę Emreli ego i o wiele lepsza ekipę od siebie.... 💥

... - 21 stycznia 2022, 18:25:06 - *.136.c78.petrotel.pl
Podniecanie się wynikami sparingu, gdzie każdy na innym etapie przygotowań, zmęczenia, sprawdzania taktyki, czy nowych zawodników... bez komentarza.

lolop - 21 stycznia 2022, 18:52:23 - *.dynamic.chello.pl
bah bah Qarabah buhahahahaha

lolop - 21 stycznia 2022, 18:53:27 - *.dynamic.chello.pl

Jarek - 21 stycznia 2022, 18:54:09 - *.136.137.42
Szromnik wybronił mecz a Schwarz gol i dwie asysty drugiego stopnia. Mączyński kontuzja po sezonie

Ssssss - 21 stycznia 2022, 19:11:33 - *.dynamic-3-poz-k-0-2-0.vectranet.pl
Jaki wynik miała z nimi Legia?

Dobrodziej - 21 stycznia 2022, 20:48:40 - *.dynamic-2-waw-k-3-1-0.vectranet.pl
Pierwsze zwycięstwo polskiej drużyny z Karabachem na 7 prób (2 razy remis Piast, 2 razy porażka Wisły, porażka Legii).